Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltam először LH...

Most csináltam először LH tesztet. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Elég halványnak látom, de a hasam napot óta fájdogál..


[link]


2017. febr. 13. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ez konkrétan pozitív! lehet gratulálni? :)
2017. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elso, ez LH teszt, HCG...

Ugy tudom akkor van ovu amikor a csik legalabb olyan eros vagy erosebb mint a kontrollcsik.

2017. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A teszt alapján szerintem még ovu előtt vagy. Nekem ugyanolyan erős, sőt erősebb volt az LH csík, mint a teszt csík.

Én mindig ugyanabban a napszakban, délután 1-2 óra között teszteltem és előtte 1,5 - 2 órán át nem ittam.

2017. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A hasam mar kb 3 napja szurdogal vagy nem is tudom milyen erzes.. Akkor holnap is megcsinalom meg utana is minden nap. A naptaram szerint 3nap mulva lesz peteeresem. De akkor szerintem 2 nap kb nem? Vagy lehet hogy holnap mar erosebb lesz?
2017. febr. 13. 17:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Ma legyunk egyutt a ferjemmel vagy holnap?
2017. febr. 13. 17:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy holnap már erősebb lesz. Én a helyedben minden nap tesztelnék. Azt nehez megmondani, hogy ma vagy holnap lehyetek együtt. Talán az a legjobb, ha most így a naptár szerinti peteérés dátuma előtt kétnaponta, de ha egyértelműen pozitív lesz az ovuteszt, akkor aznap este is, bár sok helyen azt olvastam, hogy rá egy napra.
2017. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még holnap is tesztelj, szerintem lesz ez erősebb.
2017. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kérdésekzöme ***** válasza:
Én ilyenkor amikor az ovun megjelenik a második csík már minden nap tesztelgetek. Délután 5-körül minden nap és igen, én sem iszok előtte már folyadékot. Tesztelj nyugodtan, és ne ijedj meg ha egyik nap halvány, másnap semmi csinálj utána is, nálam egyszer volt olyan hogy teszteltem egész erős volt, de még mindig havlányabb volt mint a csík, aztán másnap kb semmi sem volt rajta, el is könyveltem hogy az a hónap ennyi volt, de női megérzésre teszteltem utána is, háááááát, sokkal erősebb volt mint a csík...Úgy hogy jah. :)
2017. febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az LH teszt csak akkor pozitív ha a teszt csík ugyanolyan erős, vagy erősebb mint a controlcsík. Ez még negatív, kb. 2-3 nap múlva már jó lehet az erőssége.
2017. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát nem értem. szerintem most sokkal halványabb..


[link]

2017. febr. 14. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!