Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellemböl nyomásra jön...

Varadi hajnalka kérdése:

A mellemböl nyomásra jön vizes és tejes váladék, lehet hogy terhes vagyok van olyan, hogy a teszt nem mutat semmit? Csináltam tesztet de elöször 2 halvány csik volt csináltam meg egyet és már egy csik volt azaz negativ?

Figyelt kérdés
terhes lehetek, segitsetek.
2014. júl. 19. 21:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
45%
Írány a doki szerinted beléd látunk??? Jajj de buta egy nő vagy!!!
2014. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
13%
terhesség nem tejtermeléssel kezdődik...rák tünete is lehet a tej...gyorsan orvos
2014. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Nézess prolaktinszintet, hátha a hormongond. Amúgy a ciklusaid rendszeresek? Éltél úgy nemi életet, hogy terhességre gyanakodj?
2014. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
60%
Segigyen neked az orvos :D
2014. júl. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
május ban vollt a redes menszeszem csak aza baj hogy külföldön vagyok és itt agliában és a jövö holnapra kaptam idö bontot és nagyon agodom a tüneteim szerintem terhesegre utál dé a teszt nek ki kene mutatni szerintem lehet hogy más a baj a melemböl lehet hogy más miatt is jöhett?
2014. júl. 20. 10:24
 6/38 A kérdező kommentje:
ja igen élek nemi eletet?
2014. júl. 20. 10:46
 7/38 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhesség egyik első tünete lehet az előtej megjelenése. Előfordulhat, hogy terhes vagy. A tesztet reggeli, első vizeletből csináld. Mert lehet a 2. azért lett negatív mert később csináltad. A 2 halvány csík egyébként meg pozitív. Szóval előfordulhat a terhesség is.

32hkm

2014. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva?

Kétszer szültem, sosem kezdődött tejtermeléssel...viszont betegségről már hallottam...negatív a teszt...csak mert nem ringatom hiú ábrándba, hogy teszt ellenére ez baba, le kell pontozni? azt gondoltam vélemény kell, nem amit más hallani akar...

2014. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
nem nem akartalak le bontozni bocsánat csak nem értek hozá tök veletlen vollt bocsi és köszönöm hogy segitetek
2014. júl. 20. 13:13
 10/38 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek és csinálok meg egy tesztet
2014. júl. 20. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!