Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély terhességre?

Van esély terhességre?

Figyelt kérdés

5 hónapja szedek fogamzásgátlót, mindig pontosan, sosem hánytam vagy ment a hasam egészen idáig..

Január 30.án szeretkeztünk a párommal utoljára megszakításosan. 11.én szombaton 6kor este bevettem a 19.szemet és 10kor hánytam egy keveset, de nem pótoltam. Van rá esély hogy terhes lehetek? Én lehetetlennek tartom de sajnos paranoiás vagyok :S

???


2017. febr. 14. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 tablettát hánytál ki, kizárt a terhesség, csak több nem maradhat ki. És nem kell megszakítás a tabi mellé - tök felesleges.
2017. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de az ördög sosem alszik, én meg amilyen szerencsétlen vagyok tuti bele esnék abba a kis százalékba, hát látod kedves válaszoló, hogy még megszakítás mellrtt is milyen parás vagyok.
2017. febr. 14. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes, de a tabit azért szeded, hogy nyugisan tudjatok szexelni, párodnak sokkal jobb lenne, ha normálisan szexelnétek. Vagy ha már nagyon muszáj, akkor inkább óvszer, de az is tök felesleges.
2017. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!