Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a terhességre?...

Van esély a terhességre? Peteérés utáni ciklus úgy tudom általában azonos 14 nap, nem úgy, mint az első szakasz, ami változóbb.

Figyelt kérdés
Decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót és utána összevissza jött meg a menstruációm. Voltam orvosnál ez miatt. Január 14-én uh-on orvosom egy 15mm tüszőt látott,azóta nem jött mem a mensim. Tesztet nem tudok csinálni,mert kórházban vagyok a gyermekemmel. Tünetem sincsen,bár lehet az idegeskedés miatt.
2017. febr. 4. 07:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szexeltél védekezés nélkül, akkor lehetsz terhes. Menzesz első napjától visszafelé számolsz 14 napot és nagy eséllyel, akkor volt ovulációd, de mivel csak visszafele lehet számolni ez nem sok információt ad.
2017. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!