Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbizhato a Clear...

Nettke kérdése:

Mennyire megbizhato a Clear Blue teszt?

Figyelt kérdés

2 napja késik

2 tesztet csináltam

Mindkettő negativ lett.

Novemberbe volt átjárhatosági vizsgálatom.

Az jo lett.

Átjárhato mindkét oldalon.

3 éve probálkozunk a babával.

Van esély hogy mégis baba?


2017. febr. 15. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

2 teszt nem lehet hibas!

Vagy kesobb volt peteeres es par nap mulva pozitiv lesz, vagy nem vagy terhes es siman csak kesik.

2017. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Peteérésed mikor volt? Ha azt is figyeled és jókor voltatok együtt, akkor aktus utan 2 héttel a clearblue már kimutatja biztosan. Jó tesztek, csak megfelelő időben kell tesztelni.

Mi csak simán egymásnak estünk mert megkívantuk egymást. Máskor mindig 14.napon volt pém...lám, most nem, hanem hamarább. Nem voltunk rágörcsölve a témára s most 24 hkm vagyok...lassan már 25.

2017. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két teszt nem hazudik, de ettől még lehetsz terhes, ha később volt peteérésed.
2017. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megbízható.

Az átjárhatóságin kívül volt más kivizsgálásotok is? Párod vizsgálták már?

Bocs, hogy drasztikusan fogalmazok, de ez már mindenképpen a meddőség kategóriájába esik, úgyhogy én a helyedben már meddőségi centrumhoz fordulnék...

2017. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!