Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativ LH teszt és közbe...

Negativ LH teszt és közbe barna nyák? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2 napja elég jol látható csik volt a teszten tegnap már halvány ma meg alig látható.. De közbe ma volt barna nyákom ami elvileg a peteérést jelenti. Volt valakinek ilyen?
2017. febr. 15. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A barna nyák egyetlen dolgot jelent: valami miatt valahol enyhe vérzést. Egyáltalán nem biztos, hogy peteérés vagy akár beágyazódás miatt van, származhat pl. hüvelysérülésből, méhszájsebből, hormonzavar is okozhatja, szóval bármi.
2017. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugy szokott lenni,hogy barnás nyák,rá 1-3 napra ovu.

De van hogy barnás nyák,rá pár napra ovu és aznap még egy kis barnás nyák(de az csak egyszeri kisebb mennyiség nálam)

Ez kb évente egyszer ha elöfordul nálam.

Én nem Lh tesztezek.

Szerintem ilyenkor fellép kisebb vérzés és nem egyszerre ürül ki?

Nekem ettöl még normálisan jön meg.

Nekem mivel nincs semmilyen szervi problémám és nagyon ritkán fordul elö a dokim azt mondta nem érdemes vele foglalkozni.

2017. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!