Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki több negatív teszt...

Volt aki több negatív teszt után lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
a történetem a következö. januar 8. volt meg utoljàra.Azota semmi.megszakitasos vedekezessel vagyunk együtt a ferjemmel.Csinaltam tesztet multhet szombaton de negativ lett.Tegnap ùjbol csinaltam szinten negativ lett.Fura csak az hogy sokat van hanyingerem,faradekony vagyok,es sokat fàj menzi szerüen a hasam,olyan mindjart megjön erzes.Orvoshoz csak jövöheten megyek.Nem szerettünk volna most babat,de ha jön akkor nagyon nagy szerettel vàrjuk. :) köszönöm hogy valaszoltok es segitetek.

2017. febr. 16. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is jan 8-an volt meg utoljara. Azota semmi , mi elesben vagyunk együtt mindig. Babát szeretnènk. Enis jovoheten megyek orvoshoz, nemvart napjan barnaztam. Meg utana par nappal. Par csepp... nemtudom hova tennI. Remelem nem ciszta, megirod majd mit mondott a dokid?

En tesztelek egy utolsót a hètvègèn 10es èrzèkenysègű teszttel! :(

2017. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tunetek nekem is ugyanezek*
2017. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tiszta szívböl drukkolok!Persze megirom. te is ird meg lecci. :) Vannak egyebkent tüneteid?Hanyszor teszteltel?
2017. febr. 16. 13:44
 4/16 anonim ***** válasza:

Legalàbb 5× vagy 6× teszteltem. Mielott kesett, a keses napjan meg utana meg kb 3szor ossze vissza. Nyűglődök. Utoljara tizenevesen tomboltak ìgy a hormonjaim, nevetek/sirok eszek aztan ket napig nem.. utana mezespuszedlit eszek kiwivel. Neha fura iz van a számban olyan fèmes. De lehet h bekèpzelem. Nemtudom. :(

Koszi a drukkot. Remelem meg van esely. Bar mar letettem rola de hiaba nem akarok, megis remenykedem.:)

Megirom mi lett !:) hnap vagy szombat tesztelek megint. Izgulok. . Kitudja...:-)

Te sokszor teszteltel? Fogsz meg? :)

2017. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem eddig (4 terhesség) ha az esedékes mensi napján nem lett pozitív a teszt, akkor utána sem lett az.
2017. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hat igen,en is gondoltam arra hogy csak bebeszelem mär magamnak. :) ugy nez ki hogy holnap eltudok meg is csak menni dokihoz.Hala Istennek.Nagyon kivancsi vagyok... irj lecci hogy mik a teszt eredmenyek leci.Remelem babas vagy! :) Nekem mar van 2 gyeköc de ök tervbe voltak,es velük amikor kesett akkor pozi is lett a teszt.Igy meg eddig nem jartam.De egyre jobban örülnek neki...Bele elni magam nem szeretnem nagyon... Legjobbakat kivanom neked! :)
2017. febr. 16. 15:02
 7/16 A kérdező kommentje:
jajj eddig 2* teszteltem.
2017. febr. 16. 15:03
 8/16 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy ksobb mutatja csak ki a teszt, remenykedni addig lehet, de benne van a pakliban egy hormonzavar is.


A jeleket mindenesetre hagyjatok! Rengeteg no (koztuk jomagam is estem mar ebbe) bemagyaraz ilyenkor mindent, mert igy mukodik az agyunk, el akarunk hinni valamit es annak megfelelien szelektal a szervezet. Sokat olvasni itt gyakorin olyanokrol akik hanyingerrel kuzdenek meg mindenuk szurkal meg ketchupot kennek bananra mert nem jon meg nekik, teszt negativ, aztan par nap mulva irnak hogy voltak dokinal es konkretan peteeresuk sem volt! (Azert maradt ki a verzesuk). Az agy minden tunetet produkal annak terhesnek sejti magat.

Velem is elofordult! Aztan amikor tenyleg terhes lettem (3-szor), konkretan 6-7. het elott SEMMILYEN terhessegi tunetem nem volt....csak a mindjart megjon erzes de az nem tunet.

2017. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem adok a jelekre, nekem az keves lenne ahhoz h elhigyjem van vagy nincs baba

Dejó! Ird majd meg mit mondott! :)

Megirom ha teszteltem! :)

2017. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amugy mi 10honapja varjuk az elso babót
2017. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!