Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. dpo-n negativ teszt....

13. dpo-n negativ teszt. Lehet még pozitiv?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom, a peteérésem tuti 13 nappal ezelőtt volt és tegnap és ma is negativat teszteltem. :( Az előző terhességeimnél már a 10.dpo-n pozitiv volt a tesztem. Volt más is így és mégis babás volt? Esetleg nem mutatta a teszt? Még reménykedek, hátha... :(
2017. febr. 12. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen mivel azt mondjak a nemvart napjatol tesztelj.
2017. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még belefér. Írd majd meg légyszi' az eredményt.
2017. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 7nap keses utan lett pozi, de ez extrának számit gondolom, bár utoljára akkor teszteltem, amikor 3napja kèsett. Szóval lehet h elobb lett volna pozi.De elengedtem a dolgot. Kaptam gyògyszert menzeszre h mrgjöjjön, de kerte a doki h elotte hcg teszt!! Es hála istennek , hogy kèrte!!! Ne add fel!!!:)
2017. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!