Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefekudtem a párommal óvszer...

Peto00 kérdése:

Lefekudtem a párommal óvszer nélkül?

Figyelt kérdés

Elmultam 19 éves és eddig is szeretkeztünk, de most elöször óvszer nélkül csináltuk.

Azt tudom hogy csak a sperminál tud az ember teherbe esni, nem a váladéknál.

Terhességi teszt kimutatta hogy nem vagyok terhes de az internet meg azt irta hogy a férfiaknál az előváladék is megtermékenyul.

Most akkor hogy van ez?

Aki koton nélkül szeretkezett a szerelmével az neked milyen volt? Nem voltak problémák?

Jo ha koton nélkul szeretkezunk vagy nem?


2017. febr. 16. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%

mikor teszteltél? Elmúlt már legalább 7 de inkább 8 nap?


Gyors tesztekben nem bíznék, egy hét után van eredménye a dolognak.

2017. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 RRR ***** válasza:
93%

Szerintem,ha már van neted olvass a megtermékenyülés tárgykörben

pl az előváladék nem termékenyül meg ,hanem a nő akibe jut


tehát lehet terhesség az előváladéktól

jó gumi nélkül,de a megszakításos szex,nem védekezés hanem lutri

2017. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyereket akartok, akkor csak nyugodtan...

A teszt pedig akkor mutat megbízható eredményt, ha az aktus óta eltelt min. 2 hét.

2017. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Édes istenem..
2017. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Szellemi fogyatékos vagy
2017. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Ugye amíg a férfi nem élvez el, izgalom hatására egy kis mennyiségű átlátszó előnedv jelenhet meg. Ennek az a funkciója, hogy a nő nedvét kiegészítse, szóval ilyen síkosító célja van. Azt tudni kell róla, hogy nem tartalmaz olyan nagy mennyiségben spermiumot, mint az ondó, épp ezért nem fehér, hanem átlátszó. De valamilyen mennyiségben tartalmazhat, ami megtermékenyítheti a nőt. Éppen ezért mondják azt a bölcsek, hogyha nem akarsz gyereket, akkor legalább gumit húzz és ne szórakozz olyan hülyeségekkel, mint a megszakításos "védekezés".


Most lehet, hogy szerencséd volt, de azt le merem fogadni, hogy drágább volt a terhességi teszt, mint egy darab óvszer, és még aggódhattál is miatta.


23/F

2017. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Minden esetre reméljük, hogy nincs baj és nem fogsz szaporodni!
2017. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
"Azt tudom"...nem tudod. Tessék elővenni a biológiakönyvet, és olvasni a szaporodásról.
2017. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál 19èves, illene egy kicsit többet tudnod erről a témáról! De mivel látszólag fogalmad sincs semmiről, NE SZEXELJ ameddig nem vagy felvilágosult.
2017. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd irunk szep neveket. Bar remelem, nem leszel terhes.
2017. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!