Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefekudtem a baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem a baratommal ovszer nelkul de nem elvezett el egyszer sem, lehetek terhes? Kesik a menstruaciom, lehet mas oka is mind peldaul a felfazas? Koszonom elore a valaszokat

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esküszöm magamhoz nyúlok...... :)
2014. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az előváladékban is lehet életképes spermium.

Mikor történt?

2014. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

30-40% Nem jó ilyen dolgokkal játszani megtanulhatnátok már az előváladéktól is teherbe eshetsz nem akarlak megijeszteni,de ez van ..

A barátodnak sok előváladéka van pl ha fel van izgulva nedves a farka nagyon?

2014. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tessék! Valakinek hiányzott a terhes kérdés!
2014. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Katolikus plébános ***** válasza:
71%

És nem múlhat el nap lehetek e terhes kérdés nélkül ezaz.


Előnedv is tartalmaz spermát ( utódokat )

Menj el dokihoz Ő megmondja.


Mi lesz a neve babának ha terhes vagy? Milyen nevek tetszenek?

2014. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz... Sosem fogom megérteni hogy miért olyan nehéz felrakni azt a gumit
2014. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hogy nem szakítottad meg a hagyományokat!!!! Ma is megkaptuk azt a kérdést, amit egyébként minden nap. Ezen kívül mást nem is írok, olvasd el a tucatnyi ilyen kérdésre a válaszokat!
2014. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
december 1 en tortent es 10.en megkellet volna jojjon a menzeszem de meg nem jott meg,tudom hogy 2 nap keses meg nem jelent aggodalmat de akkor is felek
2014. dec. 12. 12:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Felfázástól is késhet. Ennyi idő alatt még a beágyazódás sem történik meg, így felesleges jeleket keresned. Ha terhes is vagy akkor ebben a hónapban még várható lenne egy gyengébb vérzés. Ha megjön és darabos akkor nincs gond.
2014. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az este mikor voltam wc-ni es mikor megtoroltem magam akkor veres volt a pappir es azt remeltem, hogy reggelre megjon de nem igy volt, kezdem nagyon stresszelni magam emiatt
2014. dec. 13. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!