Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek is ilyen lassan vánszor...

Nektek is ilyen lassan vánszorognak a napok peteérés után? Vagy csak nekem állt meg az idő?

Figyelt kérdés
Kezdődik a ciklus, pikk-pakk itt a peteérés, alig győzök pislantani. De utána? Egy hete volt és egy hónapnál tűnik legalább. Még egy hetet legalább várni kell, mire a teszt mutatna valamit. Ti hogy vagytok ezzel?
2017. febr. 17. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam vele pedig első babámnál dolgoztam, másodiknál pedig gyeden voltam de a gyermekem gondoskodott arról, hogy ne unatkozzak. A kisfiammal a 12 hetes UH-ig eljutni is mintha évek lettek volna, második babámnál szintén de inkább csak a tünetek miatt, 8-9 hetes korom óta pedig repül az idő ismét.
2017. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, nehezen telik... ráadásul nekem egy kerek hetet késett a repedés, így még plusz egy hetet várakozhatok...

-_-

2017. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vanszorgott az ido....most mar 11 es fel hetes vagyok, most kicsit felfgyorsult, de az igazi lassu idovanszorgas a pozitiv teszttol kezdodott, azt hittem sosem jon el az 1. trimeszter vege :) Kitartast es sok sikert!
2017. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Sosem értem rá a napokat számolni.

Dolgoztam, tornázni jártam, háztartást vezettem stb.

2,5 évet vártunk a babára, de sose számoltam semmit.

2017. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Hangosan felnevettem ezen hogy valakinek munka/torna/hazimunka mellett "nincs ideje" napokat szamolni :) :) :) A gyakori legnagyobb bullshitje amit olvastam valaha az elmult 7 ev alatt.


A legtobb no dolgozi, haztartast is vezet, tornazik sot mellette meg 1-2 gyereket is nevel de attol meg szamon tudja tartani a periodusat, ha AKARJA. Utols te inkabb nem akartad. Bakker azert arra egy haromemeletes, medences hazat egyedul fogkefevel csillogora glancolo sztarugyvednek, heti het p.csafeszesito aerob edzes mellett is lenne ideje hogy reggel arra gondoljon "1. dpo", masnap reggel meg "2.", vagy esetleg torna es mosogatas kozben neked nem mukodik az agyad szamolasert felelos resze??


Kioktato hozzaszolast irtal de feldobtad a napomat egy ekkora hazugsaggal higy neked IDOD nem volt szamolni :)


En is dolgozom, van haztartason, edzek, mellette penzugyi zarovizsgara tanulok es nevelek egy gyereket de valahogy szamolni megiscsak van idom, nap egyetlen masodperc. Sajnallak, oh Te elfoglaltak elfoglaltja hogy ennyi idod sem maradt :(

2017. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!