Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt összejött a baba?

Peteérés előtt összejött a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az utobbi 3 honap szamitasa alapjan 26 naposak a ciklusaim. Tobb oldalon kerestem ovulacios kalkulatort, szinte mind februar 6-7-re tette az idopontot,viszont en most 8-an erzem intenzivebben az alhasi "szurkalast" amit mindig szoktam.

Utoljara vasarnap,azaz 5-en voltunk egyutt parommal..

Az erdekelne,hogy kinek hogyan sikerult peteeres kornyeken osszehozni a babat, es melyik idozites lenne a legjobb :)



2017. febr. 8. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Azt figyeld meg, hogy a peteérés utáni napok száma, azaz a luteális fázis azért megvan-e kb. 11-12 nap. Mert ha ez alatt van az progeszteron hiányra is utalhat és hiába is jön össze a baba, megtapadási nehézségeket okozhat. Mi a 12-16. napig szoktunk naponta együtt lenni, így sikerült a kisfiúnk. De persze nem gépezetszerűen nyomtuk :) Nekem pl. legtöbbször nem szabályszerűen a 13-14. napon volt a peteérésem, hanem a 15-16.-on. Szóval normális ha 1-2 nappal később van, mint a középidő.
2017. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi! En is gondoltam erre,hogy nyilvan a kalkulator pontos adatot ad, de a szervezet azert mashogy mukodik, igy csak viszonyitani tudok, illetve a testem jeleit figyelni. Bar azt sem kell, mert altalaban peteeres kornyeken ugy gorcsolok,mintha megjonne, aztan jonnek a "folyosabb" napok.

Ugyhogy szerintem most korai volt az "idozites" es hetvegen tudunk csak ujra egyutt lenni :(

2017. febr. 9. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!