Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajos kérdés terhessêg...

Csajos kérdés terhessêg vagy mi?

Figyelt kérdés

Előre sorry a hülye kifejezések ért, de akàrmennyire hülyén is hangzik nagyon érdekel a vàlasz.

Szóval nem vàrtam tegnap megjött.Màr tegnap is éreztem hogy ott lent valamiféle màs tapintàst éreztem.Olyan mintha belül lenne valami kidudorodàs féle ott abban a vonalban ahogy a támpont kell felrakni. Szóval inkàbb betétet hasznàlok most mert azt vàrom hogy talàn menszivel elmúlik.Még sosem volt ilyen. Nem tudom mi ez, ha elmúlik megyek is orvoshoz.Péntek reggel csinàltam tesztet negatív volt (késett 2 napot) péntek délutàn megjött de egy fél betétnyi volt estig ami fura mert nekem 4 napig tart de az első napom brutàl sok szokott lenni .Ma reggel úgy mond a betét hàromnegyede kb volt tele.Fàj a hasam alja szokott is ilyenkor,de a mellfeszülésem nem múlt el és hànyingerem is van.Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi ez szerintetek ? Terhesség lenne mégis? Légyszi írjatok ! (Bocs a béna kifejezésekért)



#terhesség #Menstruàlàs
2017. febr. 18. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát, szerinted mi dudorodik ki a hüvelyed vonalában? Mert hogy nem egy magzat az tuti. Ha terhes lennél (most lennél 4 hetes) semi nem látszana az ultrahangon, mert ilyenkor csak egy icipici sejtcsomo ágyazódott be. 6 hetesen látszik már, de csak pár mm-es. Az, hogy kicsit más a menzeszed, mint szokott szintén nem nagyon jelent semmit. Mondjuk ezzel dokihoz se rohannék az biztos.
2017. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam hogy egy magzat lenne, fogalmam sincs hogy jutottàl erre a következtetésre.Inkàbb arra gondoltam hogy a terhességet ők esetleg valami vàltozàs végbement talàn aminek ilyesmi jele is lehet.Persze lehogy nem,mindenesetre érdekel màssal is előfordult e hasonló helyzet.Az hogy te nem mennél orvoshoz hàt te tudod. Mondjuk mindenkinek a sajàt gondja a legnagyobb .Én meg elmegyek, csak gondoltam előtte ràkérdezek itt màsoktol.
2017. febr. 18. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Mivel nem írtad le, hogy milyen jelentőséget tulajdonítasz annak, hogy érzel valami keményet a hasadban (vagy a hüvelyedben, nekem ez nem világos a leírásból), honnan tudjam mire gondolsz? Nem, nincs ilyen terhestünet és mivel megjött nyilván nem is vagy terhes. Egyébként egy teszt tudná ezt igazolni.
2017. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy a hasamban érzem. Utaltam rà hogy terhességre gondolok . Köszönöm a vàlaszaid.
2017. febr. 18. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mehnyakat erzed.
2017. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért turkálsz magadban? Menj el orvoshoz inkább ha valami furcsát érzel!
2017. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös. Lehetséges.Csak azt nem értem miért ,hiszen eddig nem volt semmi ilyesmi.
2017. febr. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!