Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy ezek mar...

Lehetek terhes? Vagy ezek mar premenstruacios tunetek is lehetnek?

Figyelt kérdés

sziasztok

Kb.10,11 nappal vagyok a menzim elott,peteeresem 16-18kozott volt/lehetett,nem tortent kozosules. De viszont pé-m elott kb 2hettel lefekudtunk a parommal,es nem vedekeztunk,belem is elvezett. Mostanaban sokat eszek,faradt vagyok,ha csinalok valamit hamar belefaradok,es beleunok,igazabol hangulatom sincs semmihez,idegesebb,ingerlekenyebb vagyok,a melleim megvannak duzzadva,es fajnak is,sokat eszem mostansag az elmult napokban,es hanyingerem is van kisse. Azt meg tudni kell hogy a menzenszem nem esedekes e honapban mivel a ciklusaim hosszuak 34-35naposak ezert atnyulik marciusra szoval a kovetkezo csak marciusbam lesz. A kerdes tehat lehetek terhes?? Legyszi normalis valaszokat irjatok:/ koszi


2017. febr. 18. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de nem valószínű. A teszt sikeres szex után 2 héttel már kimutatja a terhességet, csinálj egyet. Pms és koraterhes tünet ugyanolyan.
2017. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De mivel a menstruaciom ebben a honapban nem fog jonni mivel ahogy fennt irtam hosszuak a ciklusaim,tehat a kovetkezo marcius elejen lesz csak. Erdemes e varnom addig miuatan esetleg kesni fog (remelem nem) es akkor tesztelni,vagy mar most,es ki is fogja mutatni,illetve nem fog hamis eredmenyt mutatni menstuacio elott 10nappal kb?

Koszi a valaszt

2017. febr. 18. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél elő egy biológia könyvet és tanulmányozzad.


Aztán meg ha nem akarsz gyereket védekezz a ciklus minden napján.


Védekezés nélküli szexnél mindig van esély teherbe esni nem tudhatod mikor van esetleg spontán ovu.

2017. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha eltelt Kb két hét az aktus után, azt már ki kell, hogy mutassa a teszt. De gondolom, ha nem védekeztek, nem lenne nagy gond a baba. Egy barátnőm mensi előtt egy nappal esett teherbe. Spontán peteérés bármikor lehet
2017. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak egyszer nem vedekeztunk a ket ev alatt amiota egyutt vagyunk,az.nemreg tortent ahogy irtam. Rohognek ha osszejott volna. Remelem nem vagyok az,az elott,es ezutan is vedekezni.fogunk,esetleg ha megis osszejotz volna,termeszetesen elfogjuk vetetno,mert nem vagyunk kesz meg egy gyerekre.
2017. febr. 18. 21:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz. De remelem, nem vagy.

Nem kell szaporitani a sok abortuszos taborat. Van eleg...

2017. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatsz tesztet, 2 héttel aktus után kimutatja. Azért ha nem akarsz gyereket jobban jársz a védekezéssel szerintem.
2017. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves #6-os neked mi Kozod van hozza ha en elvetetnem ha megis az lennek?? Attol h te a magzatvedo szekta parti tagja vagy vagy mittudomen milyen hulyesegek ,nekem ahhoz semmi kozom,de neked nincs jogod igy nyilatkozni itt mert ez senkit sem erdekel legalabbis engem abszolut nem! Az a te solgod hogy egy benned eloskodo onnallo eletre alkalmatlan sejtcsomot gyereknek nevezel. De hadd ne legyek kivancsi mar a velemenyedre amit idebufogtel. En tudom hogy nem tudnak neki jo eletet biztositani (legalabbis most meg nem) amilyen nekem sem adatott meg sajnos.
2017. febr. 19. 12:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan abortuszra ha terhes vagy.Az ilyen ne is szaporodjon aki nem akar gyereket mégsem védekezik.
2017. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Attol h egyszer hobat kovettunk el tanultunk belole,es remelem h nem lesz belole baj. Attol meg akarunk majd gyereket csak nem most van itt az ideje. Es amugy is az szolaljon meg elobb aki soha nem hibazott meg.
2017. febr. 19. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!