Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, lehet, hogy...

Egy hete késik, lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Bocsánat, hogy ilyen kérdést írok ki mert tele van vele az oldal de mégis szeretnék minimálisan megnyugodni vagy nem is tudom. Az a helyzet, hogy párommal a megszakításos módszert választottuk mivel megbeszéltük, hogy nem gond ha jön a baba. De azóta történt pár dolog és szeretnénk várni. A kérdésem annyi lenne ha a hónapban kb 4x szeretkeztunk így( munka miatt most így jött ki) akkor most terhes vagyok? Hozzáteszem 3 teszten negatív és holnap megyek orvoshoz de addig ezt a napot ki szeretném bírni. (rosszindulatú megjegyzéseket nem szeretnék)
2017. febr. 19. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
A negatív teszt azt jelenti,hogy nem vagy terhes!
2017. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
utoljára négy napja végeztem el, ezert gondoltam vagy én nem is tudom. Teljesen megvagyok zavarodva
2017. febr. 19. 08:42
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy terhes, mert azt már valószínűleg kimutatta volna a teszt. Ha a konkrét esélyekre vagy kíváncsi, nézd meg a pearl indexet, neten fent van, ott leírják, hogy statisztikailag mennyire biztonságos a megszakítás.
2017. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csinalsz egyet ma is! Szerinted itt barki beled lat??

Igen lehetsz terhed, de lehet hogy nem.

En ertem hogy nem akarsz csunya valaszt de ne haragudj kerlek ez meg a "lehetek terhes?" kategorianak is az egyik legbutabb kerdese volt...

2017. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Amíg a teszt nem pozitív, az orvos se lát terhességet. Ilyen korán felesleges menni. Se kizárni (teljesen), se megerősíteni nem tudja még.
2017. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

4 napja negativ.

Oke, ma lehet hogy pozitiv. De lehet, hogy negativ.

2017. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülye kérdés volt ne haragudjatok csak nagyon ideges vagyok
2017. febr. 19. 09:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lehetsz ideges, nekem is csak egy hét után lett pozitív az első teszt. Jövő héten jön a kis trónörökös.

Ráadásul a babáknak fura szokása, hogy akkor sikerülnek be, mikor a legkevésbé lenne alkalmas.

2017. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozza :) Ha terhes leszek egyértelmű, hogy megtartjuk de jó lenne ha nem most jönne a kicsi
2017. febr. 19. 09:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia.Ne foglalkozz a rosszindulatú valaszokkal! Senkinek nem kötelessége válaszolni!Én ugyan ebben a cipőben voltam most az utolsó 2 hétben.Nekem kesett kb 10 napot.csináltam 2 tesztet 4 nap különbséggel negativak lettek.pénteken elmentem orvoshoz, azt mondta nem lát semmit plusz o is csinált meg egy vizelet tesztet es negativ lett.Tegnap meg megjött.Lehet hogy idegesség miatt kesik.Valószínűleg nálam is az volt a baj, mert nagyon kemény hónapunk volt...A legjobbakat kívánom! :)
2017. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!