Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek megint a görbémet?...

Megnéznétek megint a görbémet? Ha megjönne a menzeszem, ne menjek vérvételre?

Figyelt kérdés

[link]


Teljesen megzavarodtam. Tehát a 21.cn-on tartok,holnap reggel fél 6kor mennék vérvételre. A 22.napira és majd azután a 27.napon is kellett volna... Vagy nem tudom.

Ma már icipicit barnáztam,fogalmam sincs miért,ilyen még sosem volt. Mindíg inkább 40napra jött meg,éppen ezért is küldött a dokim vérvételre.


Ha reggel megjönne,nincs értelme vérvételre menni igaz? Vagy ha csak reggel is barnázok akkor menjek?


Olyan fura,mert már 3x volt e hónapban barnázós napom(pár csepp törlésnél),de most a hőm is nagyon esik le. Ovum biztos nem volt,habár már semmiben sem lehetek biztos.:)


Múlthónapban pl fel sem ment a hőm,de ultrahang szerint meg volt peteérésem.


Mit gondoltok a vérvétel dologról?


2017. febr. 19. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már dokihoz fordultál érdemes elmenni a két vérvételre, mert különben sose derül ki mi a gond... görbéd alapján nincs peteérésed, vagyis nem reped meg a tüsző sem.... gondolom progeszteront kell nézetned ami majd alátámasztja, hogy tényleg nincs. Ha babát szeretnétek (gondolom azért a görbe és a doki) Érdemes kivizsgáltatni minden hormont, pajzsmirigyet, és inzulinrezisztenciát ( ezek mind okozhatják a peteérés hiányát) Nekem is voltak gondjaim, de sokáig halogattam az orvost, így 7 év kellett, hogy végre elmondhassam anya leszek...


Sok sikert, érdemes egy év alatt mindent lezongorázni (magánban megvan hamarabb) és akár közben is sikerülhet a kicsi csoda.


Amiket leírtál plusz a görbe az alapján van gond nem is kicsi, de simán kezelhető, ha a dokinak minden eredményed a kezében lesz. Kitartás akár pár hónap múlva már jöhet a két csíkos teszt :)


Még írtad, hogy uh szerint volt peteérésed... az egy dolog, de lehet nem repedt meg.. voltál ciklus végén is uh-n? Mert a barnázás és a hosszú ciklus miatt tuti valami nem stimmel.


Sok sikert, jó egészséget!


17hkm

2017. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze voltam. Biztosra mondta,h volt,meg múlthónapban többször is voltam,vhol a 30.nap körül volt folyadék is a repedés után,meg 12mm-es méhnyálkahártya.

De nincs minden hónapban pém ez 100%,mert előtte hóbapban nem látta jelét és akkor 4mm-es volt a nyálkahártyám. Tudom én,h velem van a gond.


A pajzsmirigyen túl vagyok,az jó lett. endokrinológushoz pedig márciusban megyek. Most mindent megnézetek:)

Csak ezzel nem voltam tisztában,h hogyha megjön holnap menjek vagy ne,mert ugye akkor az a ciklus 1.napjának fog minősülni,azon a vérvételen meg ugye túl vagyok.

Ahh de hosszú és rögös az út.

2017. febr. 19. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!