Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már Valaki így? Múlt...

Volt már Valaki így? Múlt hónapban megvolt rendesen a havi bajom. Mégis pár nappal rá elkezdett fájni a mellbimbóm, érzékeny a mellem és feszül.

Figyelt kérdés
Sosem voltam még így mindig a havi bajom előtt fájdul meg a mellem de ahogy megjön el is múlik. Nem értem ezt most ! Bárkinek tapasztalat, ötlet ?? (Febr.2 án jött meg és most Febr.28 án kéne megjönnie legközelebb )

2017. febr. 19. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet h peteérésed volt?Mikor fájdult meg?
2017. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a múlt hónapban mensi után nem múlt el a fájdalom 2 hétig. Majd 1 hét múlva barnáztam egy hétig. Most késik egy hete. Hamarosan megyek nőgyógyászhoz. Nekem szerintem felborult a hormonháztartásom a sok stressz miatt.
2017. febr. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1 válaszoló !

Gyanakodtam én is peteérésre de nem múlt el az érzés...


Kedves 2 válaszoló !

Én is ettől tartok hogy hormonzavarom lehet . Bármi más tűneted van ? Hajhullás pl. ? Terhességet te is kizárod ?

2017. febr. 20. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullik a hajam. A teszt negatív. Nagyon stresszes időszakban vagyok, ezért gondolom. Egyébként még sosem történt velem ilyesmi. Ha továbbra sem jön meg, szombaton akarok menni orvoshoz, hátha tud magyarázatot adni. Remélem semmi komoly. (Titkon még mindig reménykedek és arra vágyom, hogy baba miatt legyen. Első próbálkozós hónapunk egyébként). Írd majd meg légyszi' mi van veled.
2017. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben írok én is. Várok febr.28 ig megjön e HA NEM JÖNNE MEG csinálok csak tesztet addig felesleges lenne szerintem... Szorítok nagyon a babáért nektek ! Írsz majd szombat után ?
2017. febr. 21. 20:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia. Van valami valtozas nalad ?
2017. febr. 24. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!