Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszten időben...

Terhességi teszten időben megjelent halványan a második csík, aztán egy óra múlva eltűnt. Ilyenről még nem hallottam. Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem! szerintem rossz a teszt!
2017. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A tesztek tájékoztatóján rajta van, hogy egy óra múlva a teszt már nem érvényes. Amit az első 3-5 percben mutat, az a valós eredmény.

De nyugodtan csinálj másikat.

2017. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

..ja, ez meg a másik, -1-es voltam, igaza lehet a kettesnek!!

De azért tényleg csinálj még egyet.

Hidd el az is pozitív lesz sok boldogságot!:)

2017. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt, több is. Nem voltam terhes sem. Nem tudom mi okozza.
2017. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magam is meglepődtem, lehet, hogy tényleg rossz a teszt. Tudom, hogy mi van a tájékoztatón. Már van egy gyerekem, a tesztjén azóta is ott van mindkét csík, eltettem emlékbe. Természetesen csinálok két nap múlva még egyet. Köszönöm a válaszokat! Ha esetleg mással is előfordult ilyen és lett baba, írjon már! Pár nap múlva úgyis kiderül mi van, csak én ilyen aggódós vagyok.
2017. febr. 20. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem xepil teszt csinált ilyet, hogy kijött aztán eltűnt. Nem voltam terhes. Patikist kérdeztem kásöbb, hogy ez mi lehetett, azt mondta hibás volt szerinte a tesztcsík. Csinálj másikat pár nap múlva
2017. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem is x-epil csinálta ezt. Kíváncsi vagyok, szerdán milyen eredmény jön ki. Nehéz lesz kivárni azt a napot.
2017. febr. 20. 20:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen szuperérzékeny tesztek is csináld meg! Valaki egyszer írta hogy kiderült a peteérése okozta a fals eredményt bár neki csak halvány csíkjai voltak.

A legjobb lenne egy vérvétel pl. a Mammutban v. bármelyik Centrum-Lab pontban nem túl sok pénzért elvégzik akár aznapra:) ....

2017. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hmm..Nem rossz ötlet ez a vérvétel. Az a baj, hogy manapság a nők nem tudnak várni. Én sem. Persze tisztelet a kivételnek. Mindig elhatározom, hogy ha terhességre gyanakszom, biztosra megyek és nem csinálok tesztet túl korán, mert könnyen csalódhatok, de mindig kíváncsibb vagyok annál. Őseink a második mensi elmaradásakor elmentek a dokihoz és megállapította a terhességet. Ha előtte megjött, akkor tudta, hogy nincs baba és kész. Most meg már itt vannak ezek a tesztek, ami tök jó dolog persze, de annyira fel tudja izgatni az embert... 😁
2017. febr. 21. 12:06
 10/11 anonim ***** válasza:

No, voltál vérvételen? Mi újság van..??

:)

2017. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!