Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés szempontjából a...

Teherbeesés szempontjából a TSH-nak mennyi a normál felső határa, ami nem gátolja a teherbeesést? Esett már valaki teherbe magasabb TSH-val (2. 0 felett)?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász azt mondja 2.0 alatt kell lennie, nekem 2.99. A T3, T4 érték normális.
2017. febr. 21. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 2-es TSH-t is levitte gyógyszeresen az endokrinológus 1-körülire.
2017. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én! 6 egész valamennyivel vettük észre az alulműködést. Másfél évig szedtem/szedem a letroxot. Októberbe meguntam h a letroxtól se megy 2 alá ami a teherbeeseséshez kell úgy,hogy abbahagytam és lefogytam. utána mentem 5 héttel ezelőtt nézetni a szintet, ami gyógyszer nélkül volt annyi mint addig letroxxal. És elkezdtem így újra szedni hátha most sikerül levinni. Hétvégén pozitívat teszteltem.Ma voltam vérvételen. Kíváncsi vagyok az értékre.
2017. febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3.8 körül volt első babámnal, minden rendben volt. Másodiknál 3 körül, szintén oké volt minden.
2017. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1 körülre kéne levinni.
2017. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3,1-el lettem terhes. Első próbálkozásra. Pont abban a hónapban voltam vérvételen.
2017. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem 3,1 volt, amikor elkezdték szedetni velem az L-Thyroxint, ezek szerint feleslegesen, ha 3 felett is teherbe lehet esni... Így csak hazavágom a pajzsmirigyemet, és a gyógyszerszedés miatt hozzá fog szokni a pajzsmirigy, aztán már nem lehet letenni a gyógyszert
2017. febr. 21. 10:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, én 3,8-cal, azt mondták minden oké, a gyógyszert (túlműködésre szedtem) pedig abbahagyhattam, mert lejjebb ment magától 2 körülire.
2017. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2.5 volt mégis első hónapban összejött a baba
2017. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Szerintem érdemes szedned, mert én két évet vártam erre a pillanatra. Valakinek könnyen be tudják állítani, nekem nagyon nehezen változott.
2017. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem alapon 3.99 volt, és én L-Thyroxint szedtem,ezt írták fel, de szeretném abbahagyni, mivel aztán életem végéig szedhetem, pedig a pajzsmirigyemnek semmi baja, csak éppen nem volt 2.0 alatt.
2017. febr. 21. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!