Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés szempontjából a...

Teherbeesés szempontjából a TSH-nak mennyi a normál felső határa, ami nem gátolja a teherbeesést? Esett már valaki teherbe magasabb TSH-val (2. 0 felett)?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász azt mondja 2.0 alatt kell lennie, nekem 2.99. A T3, T4 érték normális.
2017. febr. 21. 07:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van aki teherbe esik magasabbal, van aki nem, ezt nem tudhatod előre.

Ráadásul a magas tsh gondot okoz a babánál is, nem véletlenül kell szednünk végig a Letroxot, sőt, nekem 0,8nál még emelt az adagon az endo dokim, hogy terhesség alatt ne legyen gond.

2017. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem első szülésem után lett pajzsmirigy gyulladásom, azt mondta a pajzsmirigyes doki, hogy ez már így marad, szedjem a gyógyszert. Mivel akartunk második babát szedtem, de a baba születése után abbahagytam, azóta is magas a tsh 5 fölött picivel, de a t3, t4 tökéletes. Szóval ha elkezded nem kell örökké szedned. A terhesség, szoptatás felboríthatja a hormonokat, ezért a biztonság kedvéért szedtem, de utána visszaállt az eredeti állapotra. Én így működök úgy látszik. Mivel nem akarunk több gyereket elvagyok ezzel, évente megnézetem.
2017. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. megjött az eredményem 3.1 lett a tsh. Beszéltem ma két orvossal az egyik azt mondta, hogy ha a többi hormon érték rendben van (mint nálam), akkor az értékhatáron belül lévő eredmény nem veszélyes nyugodjak meg. Ettől függetlenül emelték az adagomat 125 mg letroxra, 75ről, és 4 hét múlva mennem kell újra ellenőrizni. Illetve a másik orvos is azt mondta, h ez az érték teljesen jó ha nincs más hormon probléma és kevesebbet olvasgassak az interneten erről...:D
2017. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!