Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedhetek-e Inofolic mellett...

Szedhetek-e Inofolic mellett Maca Vibe-t?

Figyelt kérdés

Párommal 7-8 hónapja próbálkozunk, de még nem jött össze. Ő volt spermatográf vizsgálaton, minden rendben van. Az orvos ajánlotta, hogy azért szedjen C-vitamint, Omega3-at, E-vitamint. Ennek kb. 1.5 hónapja.

Én azóta is Elevit Plus-t szedek (volt 2 hónap kihagyás csalái tragédia maitt,de kb. július óta szedem).


Tervezem most ismét szüneteltetni az Elevit szedését, mert az utóbbi 1 hónapban rengeteg pattáns lett a hátamon és nagyon viszketnek. Van köztük sok ici-pici kiütés szerű is. Az életvitelemen semmit nem változtattam, arra gondoltam, hogy túl sokáig szedhettem az Elevitet és kicsit "túltöltődött" tőle a szervezetem. Szerintek? Valaki tapasztalt már ilyet?


Másik kérdésem, ha abba hagyom az Elevitet, de az Inofolicot nem (biztosan nem ez okozza a pattánsokat), akkor szedhetek mellé Maca Vibe-t? Pl. előbbit este, utóbbit reggel? Nem fognak összeveszni?


Illetve sok jót hallottam a palástfű teáról is.

Ez a 3 mehet együtt?



2017. febr. 23. 10:33
 1/1 anonim válasza:

Nekünk igy jött össze 1.5 honapos vitamin szedéssel 6honap probalkozas utan:


Ff: 1000mg Cvit,E,Folsav,Maca Vibe 2x1,(nyersen fokhagyma is fogyasztva napi 2 gerezd)


N: 1000mg Cvit,E,Folsav


Sok sikert!!



N:

2017. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!