Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tippek teherbeeséshez?

Tippek teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

Ezeken kívül:

Szedek napi 1000NE D vitamint.

Iszom Kalciumot, Magneziumot (heti par alkalommal)

Napi 500mg C-vitamint szedek.

B komplex.

Inofolic ( egy havi adag van mèg)

Napi 400mg e vitamin.

6hònapja vàgtunk bele a gyalàdalapìtàsba. A doki felsorolt par dolgot. Hat èn szinte mindet alkalmazom.

Ja, ès igyak sokat, mert a nyàldugò kiszáradhat ès, akkor eselytelen, hogy àtjussanak a spermiumok.

Vannak meg tuti tippeitek?

Hormonjaim rendben, a parom is rendben van, a progim kicsit alacsony ezert a dokim clostiròl beszèlt. Amit nem szeretnèk igazán. Kaptunk meg 2-3hònap időt! Jò lenne, ha sikerulne.

Egyuttlet utan van èrtelme annak, amit sok helyen olvasok? (15perc fekves párnázva a derekam alatt)

Koszonom! :)



2017. febr. 11. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Én ebből egyedül a párnát csináltam, és sikerült. Szerintem ha, ezeket a vitaüinokat, stb. mind nem szednéd ugyanannyi esélyed lenne, persze az jó, ha feltöltöd a raktáraidat, de a teheebeesés nem ezen múlik.
2017. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
D vitamint , Folsavat es Kalciumot javasolta mindenkeppen. Ja es E vitamint , mert vekony a mehnyalkahartyam! :) a tobbi csak mellèkes. :) koszonom szepen.:) kiprobaljuk! Ártani az sem árt.:)
2017. febr. 11. 13:44
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy kèrdès lemaradt. Mi akkor vagyunk egyutt ha jol esik. Ez van, h mindennapos, de van h kimarad 2nap vagy egy nap. 3nap nem szokott kimaradni. :) hogy a legjobb? Errol nagyon megoszlanak a vèlemènyek.de èrdekel ki, s mit ìr.
2017. febr. 11. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha nem idozitgetitek a szexet, attol egy ido utan tenyeszlonak fogjatok magatok erezni, es ha nem sikerul, akkor meg ragorcsoltok, es az meggatol megjobban.
2017. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor maradhat ugy ahogy eddig? :) koszi!:)
2017. febr. 11. 14:31
 6/12 anonim ***** válasza:
2 naponta érdemes szexelni termékeny időszakban, úgyhogy csináljátok úgy, ahogy eddig.
2017. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor maradunk annál aminel eddig. Amikor jol esik.
2017. febr. 11. 14:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem szedtem,nem is iszok sokat,napi egy liter max,mégis sikerült az első elsőnek,a második második hónapba. A harmadik még nem,két hónap telt el,de most le kell állni,mert áprilisban láb műtétem lesz,azt terhesen nem vállalja a doki. Szóval onnan újra kell kezdeni a számlálást
2017. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Èrtem.:) koszi drukkolok. Sok sikert a mutèthez!:)
2017. febr. 11. 16:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a cickafark- palástfű tea vált be. Első hónapban, amikor ittam előrehozta a peteérésem a 14. Napra, amit egy baromi erős lh teszt is igazolt. Abban a hónapban terhes is lettem. Szóval elég hamar hatott🙂
2017. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!