Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés napján voltam együtt...

Peteérés napján voltam együtt a férjemmel lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2x is lefeküdtünk aznap lehetek terhes?mert sok helyen olvastam hogy peteérés napján már késő mert amig fáj adig nem szabadult ki a peteselyt csak akkor ha már nem fáj akkor már kiszabadult

2017. febr. 23. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Petesejtnek írjuk. És nem kell semminek fájnia ovuláciokor.
2017. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Nekem a doki azt mondta, ovuláció előtt 2 nappal és az ovuláció napján kell.. Nekünk bejött valamelyik a 2 közül: itt szuszog az ölemben.
2017. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es köszi hogy kijavitottál

2-es mennyi idös a picur?

2017. febr. 23. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál vagy mikor volt ovud? Pontosabb leírást írj másképp nem tudunk segíteni !
2017. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor sikerült, amikor pont elkezdett fájni.
2017. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: 8 és fél hónapos a pici fiunk. :-) Várd meg a napot, amikor megjönne, akkor érdemes tesztelni.
2017. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat azóta sajnos megjött de továbbra is dolgozunk rajta:-)
2017. máj. 5. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajrá!!! 😊
2017. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!