Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, ha úgy érzem, hogy...

Normális, ha úgy érzem, hogy nem vagyok mégsem terhes? 3 halvány + tesztem van, 2naponként csináltam (clearblue) és nem erősödik… A melleim sem fájnak csak egy picit érzékenyek. Folyás szinte semmi csak törlésnél látok egy keveset.

Figyelt kérdés
A halvány tesztek után is úgy vagyok vele hogy biztos csak átver a teszt hisz akkor kéne érzenem több mindent. (volt már egy nem megmaradt terhességem és akkor nagyon fájtak a melleim) Csak megjönérzés és néha hasszurka tegnap meg égett a gyomrom. A menzim nem rendszeres de ha 30 napot számolok akkor 6 napja késik, ha 35 akkor 1 napja. Ami hasonló az előző terhességhez az a folyás, hogy nincs igazán. De ennek ellenére már feladtam és még mindig úgy tartom hogy biztos nem sikerült. Dokihoz még nem tudok menni mert nem értem el, és ha ő mondja hogy baba van akkor fogom elhinni. Normális ez?
2008. okt. 11. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A halvány csík is csík is csík!!!A férjem nem akarta elhinni, mikor mutattam neki. Tunetem nem volt semmi, se addig, sem azután. A dokim meg épp szabizott, két héttel a teszt után voltam, akkor erositette meg. Eléggé kételkedo típus vagyok, engem is a doki nyugtatott meg, szoval ne aggodj, de pozitív tesztet csak a HCG ad, ill. néhány gyógyszer esetleg befolyásolhatja, de ez ritka. Ja, és két terhesség sem egyforma, barátnom az elsovel teljesen rosszul volt, rizikos, a másodikat meg meg sem érezte. SZoval nyugi, és amint tudsz, irány az orvos, szorítok:)
2008. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális.Én is csak az első terhességnél éreztem ilyeneket mint te,a másik kettőnél meg semmit!A tesztek nem hazudnak!
2008. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát remélem hogy baba lesz. De még mindíg nem tudom felfogni, és elhinni. Félek hogy nem-e a pcotól lett + a teszt.

2008. okt. 11. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Clearblue a piacon kapható legócskább teszt,ennek ellenére a legdrágább,valószínűleg mert nyugati gyártmány.50 es érzékenységű.Kaphatóak 10 es érzékenységű tesztek is,csinálj olyat!
2008. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt úgy érted hogy akkor nem adott valós + eredményt?

Mindegy. Majd a doki megmondja hogy az vagyok vagy sem.

2008. okt. 11. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem,úgy értem h + a teszt,de te bizonytalan vagy,mert nagyon halvány.Ezért írtam h végy egy másik(jobb) tesztet,és akkor a doki előtt is már biztire tudni fogod,h babás vagy.Mindenkinek más a terhessége,pláne az elején,az h nem érzel semmit,még nem biztos h nem vagy az!Vkinek a derékfájáson kívül semmi nem volt,vkit meg minden elér.Optimista légy inkább,a tested azt fogja csinálni,amit az agyad súg neki!
2008. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!