Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi (nem várt) előtt pár...

Mensi (nem várt) előtt pár nappal, kinek milyen tünetei vannak? Erősen szédülök, hányinger,1 napig erős fehér folyás, előtte, utána még semmi.

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 13:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

valaki?

esetleg pms? most olvastam utánna.

2010. máj. 9. 13:42
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már hónapok óta ezt "játszom". Figyelem magam, aztán amikor be kéne ágyazódnia, elkezdődik a görcsölés, szédülgetek, álmos vagyok, felfúvódok, fehér folyás, barnázás, reménykedés aztán mesni :(
2010. máj. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem migrén, hasmenés, hasfájás, mellfeszülés volt. És nem jött meg, késik pár napja, pozitív teszt. :)Fehér folyás nem volt, mensi előtt szokott, és nem voltam levert, mint máskor.
2010. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi tünet, csak előtte egy nappal a pozitív teszt.
2010. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

12.37-es, akkor neked teljesen minden ugyanúgy történt, mint a mensi előtt, de mégis terhes lettél?


Bocsi kérdező, hogy belekérdeztem a tiedbe, de engem ez most nagyon foglalkoztat, én is így vagyok kb.

2010. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, minden ugyanúgy történt, ezek a tünetek ugyanúgy megvoltak. A különbséget talán csak utólag magyarázom bele, a hasfájás nem volt annyira görcsös, inkább fájós, szurkálós. És nem voltam depi, amikor megjön, mindig világvége hangulatom volt.
2010. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hasam szurkál, ez még amit érzek,meg nagyon fáradt vagyok,állandóan aludnék, görcs néha van, de ha meg is jön még 4 nap.köldököm környékén szurkál
2010. máj. 11. 13:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! A tüneteid nagyon bíztatóak. Szerintem biztosan terhes vagy. Viszont ha ilyen hamar érzed a tüneteket, akkor lehet, hogy a teszt is hamarabb kimutatja majd az eredményt.
2010. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem nem voltak meg a menszi előtünetei, már akkor gyanus volt. aztán a folytonos gyomorégés és vécére járás, leginkább este.


drukkolok:-)


20 hkm

2010. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ma csináltam tesztet, 3 napom még van a nem-vártig, és "még" nega.
2010. máj. 12. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!