Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet ez? Lehetseges a...

Mitol lehet ez? Lehetseges a terhesseg, vagy csak pms tunetek ezek mar?

Figyelt kérdés
sziasztok. Szoval kb.6nappal vagyok a menzim elott,de mar tobb mint egy hete nagyon feszulnek a melleim,megvannak nagyon duzzadva,es fajnak is,meg erintesre is. Peteeresem elott 2hettel voltunk egyutt a parommal,nem vedekeztunk,azota csak egyszer voltunk meg egyutt,de akkor vedekeztunk,de csinaltam tesztet,hatarozott negativ lett. A peteeres elotti egyuttletunk utan nagy alhasi fajdalmaim voltak,es a nemi szervemben is kb 5-10p utan elis mult. Azota semmi,csak maradt a mellduzzadas,fajdalom,ingerlekenyebb vagyok,hamar elfaradok,es aluszekonysag is van. Ma reggel ebredes utan egy oraval kb.nagyon elkezdett szurni az alhasam,petefeszkem mehem vagy nem tudom mi,es meg mindig tart mintha megakarna jonni vagy mi de semmi. Szoval a kerdes az,hogy normalisak e a pms tunetek mar masfel 2hettel a menzi elott es ez a mellduzzanat es fajdalom meg alhasi szurkalas,fajdalom? Vagy lehetseges a terhesseg a negativ teszt ellenere is?Mindig szokott lenni de csak par 2-3napig menzi elott ezert furcsa most nekem hogy korabban jelentkeztek a tunetek es meg most is tartak. Bocsi h hosszu lett,normalis valaszokat kerek. Koszi.
2017. febr. 24. 12:42
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt meg tudni kell,hogy a ciklusaim hosszuak kb.34-35naposak mindig,es a menstruaciom mindig idore pontosan megjon,nagyon ritka mikor elobb vagy egy ket nappal kesobb jon,evben egyszer ketszer talan. Es a naptaram,es a ciklusaim hosszusagai miatt ebben a honapban nincs menzim,vagyis nem kene meg hogy legyen mert ugye 34-35naposak,es ezert atnyulik marcius elejere a kovetkezo.

Lehet hogy ezert van kicsit megorulve,felborulva bennem most minden?

Koszi

2017. febr. 24. 12:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem PMS tünet.. De ha késik a menzid csinálj egy terhességi tesztet
2017. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha kesni fog akkor csinalni fogok

De az ugye nem baj ha netan elobb megjonne?

Koszi

2017. febr. 24. 13:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Illetve,a pms tunetek mar 2hettel a menstruacio elott is lehetsegesek? Az normalis?
2017. febr. 24. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy normalis-e azt nem tudom,de én is így vagyok.Mondjuk mi peteéréskor voltunk egyutt,holnapra nem várom.Viszont ma teszteltem egy negativat.:( Par napja enyhe görcseim vannak mindjárt megjön érzéssel.
2017. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia

Szerintem nem vagyunk terhesek

Bar neked lehet hogy nagyobb sanszod van,de a teszt mar ki kene hogy mutassa,de semmi,ugyhogy szerintem megfog jonni a menzink. Mi csak ketszer voltunk egyutt egyszer joval peteeres elott,meh multheten szombaton,de ovszert hasznaltunk,azota nem is szexlunk,csak nezegetjuk egymast,mert en szarul vagyok,de lehet hogy csak a tulzott paranoia,sot biztos. De mi nem is akarunk gyereket. Ket ev alatt a peteeres elotti egyetlen szex tortent vedekezes nelkul,csak mert nem volt otthon ovszer,de nagyon akartunk,de szerintem nem lett baj,mert nem is ment belem.

2017. febr. 24. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor úgy biztos,hogy nem vagy terhes.De én még reménykedem :)
2017. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Majd ird meg hogy mi lett vegulis (:
2017. febr. 24. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké :) Írok majd
2017. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!