Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez trifázisos lenne? Mit...

Ez trifázisos lenne? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]

2017. febr. 26. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az lesz, de semmi jelentősége. Nekem pl. kb. mindig trifázisos, így tapasztalatból tudom, hogy ovu után két hétig minden tünetkeresés, belemagyarázás csak a pofáraesés mértékét növeli. Tudom, hogy nehéz, nekem is az, de szólj magadra a saját érdekedben.
2017. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eddig úgy tűnik, hogy igen. Hajrá!
2017. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem vágok eret ha nem lesz az,nyugi :))) Egyébként valamit olvastam arról h a trifázisos görbék 4-5%-a nem terhes. Remélem én nem abba tartozok :) Kettes köszi a drukkot!
2017. febr. 26. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az lesz, ha tartosan magasan marad a homersekleted, tehat ennek meg kell 2-3 nap, hogy kideruljon.

Sok esetben utal terhessegre, de nalam pl nem feltetlenul.

Sokaig homeroztem es majd minden masodik ciklusban trifazisos gorbem volt terhesseg nelkul is, raadasul igen szep gorbek voltak. Olyankor is, amikor meg vedekeztunk, mert nem akkor terveztuk a babat, szoval arra sem lehet fogni, hogy elindult volna egy-egy kemiai terhesseg.

2 terhessegemnel is lett teifazisos gorbem, annyi volt a kulonbseg a "nem babashoz" kepest, hogy terhessegnel mar a 8. dpo-n megvolt a masodik homerseklet ugras, gondolom akkor agyazodott be es megugrott meg jobban a progeszteron szint.

Terhesseg nelkuli trifazisosnal csak a 10. dpo-n szokott lenni a masodik emelkedes es 3-4 nap mulva ugyanugy visszaesik es mar mensizek is.

Drukkolok, majd irj, hogy mi tortent, ha lesz idod.

2017. febr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!