Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti ha dokihoz mentek (háziorvo...

Ti ha dokihoz mentek (háziorvos) akkor szoltok neki arrol hogy babát terveztek?

Figyelt kérdés
Itt leginkább arra gondolok hogyha antibiotikumot akar felirni,akkor szoltok neki?
2017. febr. 27. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tervezni egy dolog, terhesnek lenni meg egy másik. Attól, hogy gyereket akarok, még lehet, hogy fél év múlva sem leszek terhes, viszont meggyógyulni meg akarok.
2017. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy,ahogy a #1-es leírta.

Lehet,hogy tervezek babát és lehet,hogy hamar össze is jön,de lehet,hogy fél év múlva se leszek terhes.

Meg egyébként szerintem ezek a dolgok nem tartoznak nagyon a háziorvosra...

2017. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van.

Ráadásul ha épp a halálodon vagy, inkább hagyj ki egy hónapot a babaprojektben. Biztos amit biztos...

2017. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szólok. Az előzőek már leírták, hogy miért.

Majd ha tényleg terhes leszek, akkor.

2017. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Antibiotikumnál nem szóltam.

Viszont egy vérnyomáscsökkentő esetén már igen. Azt folyamatosan kell szedni, és van olyan, ami árthat.

2017. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Én akkor szóltam, amikor elkezdtünk járni meddőségi centrumba, és kellett utazási költségtérítéshez papír és táppénzes igazolás. Azóta tudja. De előtte nem mondtam neki, pedig sokat megfordultam nála több gond miatt.

Fogorvosnak szóltam még, mert egy gócot talált, amihez szájsebészeti beavatkozás kell, és pont akkor kezdtük a meddőségi kivizsgálásokat.

2017. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen,én is ugy gondolom hogy lehet akár több honapig is probálkozni a babával,addig meg az a legfontosabb hogy egy adott betegségböl meggyogyuljunk!

2017. febr. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!