Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesési gondnál hogy...

Teherbeesési gondnál hogy nézik meg, hogy nem hormonprobléma áll-e a háttérben?

Figyelt kérdés
Kitől kell kérni a kivizsgálást, a háziorvostól vagy a nőgyógyásztól?

2014. máj. 8. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nőgyógyász írta ki, vérvétellel nézték. Sok sikert a babához.
2014. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
endokrinológus vagy meddöségi szakember kell hozzá. A hormon orblémák nem nögyóygászra tartoznak. Ö arra van hogy rászürést csináljon nögyógyászati problémát oldjon meg szülést vezessen, terhesgondozást. A meddöség nem véletlenül külön szakma. Ez olyan különbség mint az épitöiparon belül a köműves és az ács. Nem kömüvessel fogod a tetöt rakatni, pedig valamennyire ért hozzá de nem uigy mint az ács. A nögyóygászok sajnos sokszor nagyn félre diagnosztizálják vagy fel sem ismerik a homron problémát, föleg ha nem oylan egyértelmű. Ök csak a referencia tartományt nézik, pedig fontos pl az egymáshoz való arány is.
2014. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógyász írta ki a teljes hormonképet, de a helyedben, ha tényleg teherbeesési problémáid vannak (nekem csak vérzéssel volt gondom), akkor endokrinológust keresnék meg. Általában 3. és 21. napon nézik a hormonokat, abból kiderül, hogy van-e
2014. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ovuláció, ill. a többi hormon, ami a beágyazódáshoz, és a terhesség megtartásához kell, elég-e, ill. jók-e az értékek.
2014. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2014. máj. 9. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!