Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez terhességet jelent?

Ez terhességet jelent?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, de még a hónap elején volt egy betegségem, amire olyan gyógyszert kaptam, ami hatással van a fogamzásgátló hatására is, amit utólag tudtam meg. Ezekben a napokban együtt voltunk a párommal, pont azon a napon amikor a peteérésem lett volna. Az esedékes menstruációm előtt 5 nappal, együttlét után 10 nappal volt egy pecsételő vérzésem, másnaptól vagyos keddtől kezdve elkezdtem szédülni, enyhén görcsölt a hasam, és már csütörtök óta hányingerrel kelek, de igazából szünetekkel, de a nap bármelyik szakában rámjön. Pénteken kellett volna megjönnie ezen a napon elkezdett szurkálni a hasam, de szombatra jött meg, bár a betét sosem lett véres, 1-2 csepp a szokásostól eltérő színű vér jött néha amikor wc-n voltam, és ma már egyáltalán nem volt semmi vér. Néztem egy tesztet szombat reggel de negatív volt, ma nemrég szintén néztem egyet de az is. Egyik ismerősöm szerint az esedékes menstruáció napjától várják egy hetet a következő tesztig, magyarul péntekig. Lehetséges, hogy terhes vagyok?
2017. febr. 27. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszer alatt nem számít, mikor lenne peteérésed, mert nincs. Amikor nem veszed be, vagy valami gyengíti a hatását, onnantól van gond egész hónapban. Tehát ebben a ciklusban az utolsó együttléttől számítva 16 nap múlva kell tesztelni.

Az új ciklusban már védett leszel megint.

2017. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm fog.gátló mellett lett terhes. Neki csak a 3. honapban mutatta a teszt. Most van egy 3 hos csodaszép lánya, egészséges. Ezt csak azért mondom, mert lehetséges. Kicsi az esély ilyenre, de lehet te is abba a kevésben vagy. Nem akarok hiu ábrándokba menni, csinálj egy tesztet pár nap mulva. Aztán doki. Ha negativ azért, ha pozi akkor azért. :)
2017. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 28. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
És légyszi írd meg, hogy mi derült ki! Köszi :-)
2017. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az volt, a tüneteket a gyógyszer okozta, amit már nem nagyon bírt a szervezetem több évi szedés után. Abbahagytam a Tri-regol szedését és a tüneteim is elmúltak egy kis idő után :)
2017. okt. 3. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!