Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes kortól mutatja ki...

Bebe2345 kérdése:

Hány hetes kortól mutatja ki a hüvelyi uh a terhességet?

Figyelt kérdés
az utolsó menzeszem január 16.-án volt/akkor kezdődött/ és akkor a 38.napra jött meg. az e havit 28-nappa számoltam,ami ezek szerint késik,csináltam egy tesztet és egy nagyon,de tényleg nagyon halvány második csík is ott volt mellette,szinte alig észre vehető. ma voltunk a nőgyógyászaton,megvizsgált és meg is uh-zott az orvos,először megvizsgált a kezével azt mondta nem érez semmit,lehet korai még a terhesség ezért nézzük meg inkább hüvelyi uh-val is. semmit nem látott rajta,a papíromon ez található: Norm nagyságú uterusban 2mm-es endom. mko ov norm douglas szabad. Most akkor lehetek terhes vagy sem? az orvos 90%-ban biztos abban hogy nem vagyok terhes,de azt mondta hogy a menstruáció lesz a 100%.Tehát amint számolom ha utolsó menzesztől nézem,akkor már most vagyok az 5. hétben,ha tényleg terhes vagyok,hétfőn lesz két hete ha nem jön meg hogy késik.Sosem volt pontos a menzeszem,mindig késik min 1 hetet. Vélemény?

2017. febr. 23. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy másik tesztet barátnőmnek sem látszott 5 hetesen semmi az uhn rá két hétre ott volt :)
2017. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hosszú ciklussal duplán marhaság ilyen korán nőgyógyászhoz szaladni.
2017. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem terveztem még gyereket..
2017. febr. 23. 15:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen már petezsákot lát hüvelyi UH-n. Egyébként ha nem terveztél még gyereket akkor mi a jó Istenért Nem védekezel?
2017. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
megszakításos közösülés volt és az egy év alatt semmi probléma nem volt
2017. febr. 23. 16:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem tervezel gyereket, védekezz. A megszakítás nem védekezés...


Ha szerencséd lesz, akkor csak kémiai terhesség, és tényleg megjön. Jó uh gépen nekem 4+3 naposan már látszódott a petezsák, de nekem 25 napos a ciklusom.

Csinálj még egy tesztet, hogy erősödött-e a csík.

2017. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 2 mm nyálkahártya az egyenlő a semmivel. A beágyazódáshoz kell legalább 5-6 mm, 7 mm alatt pl. az inszeminációt meg se csinálják. Menstruáció előtt nem terhesen is 10 mm körül van, 12-14 mm az a babagyanús esetleg.


Én ovuláció után 11 nappal voltam dokinál, nekem 8,4 mm volt, ez is kb. lópikula, mondta is a doki, hogy nem babagyanús és én is tudom, meg is jött a 14. Dpo-ra.


Szerintem ovulációd sincs ilyen nyálkahártya érték mellett, azért is jön meg ritkán.

2017. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akihez régebben jártam nőgyógyász azt mondta,hogy az uh a,kimaradt után 2héttel mutatja ki a terhességet
2017. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az orvos azt is mondta hogy lehet valamilyen hormonális problémám van azért nem jön meg sosem időben. 5. válaszoló köszönöm hogy így leírtad,az orvos így nem mondta el,bezzeg a borítékot rögtön elvette.. volt már valakinek esetleg ilyen hogy 2mm és nem ovulált?
2017. febr. 23. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:

2mm nyálkahártyával tuti nem vagy terhes.

A ciklusaid is rendszertelenek tuti valami hormongond

2017. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!