Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabámnak árthat a kiabálás?...

Kisbabámnak árthat a kiabálás? A munkahelyemen igen sokat kell kiabálnom (tanítok). Napi 4óra és sokszor kell felemelnem erőteljesen a hangom. De dolgoznom kell, legalább még 5hónapot, hogy kapjak gyed-et. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is tanítok,de én még csak ott tartok,h szeretnék teherbeesni.Ez az én esetemben nem megy könnyen,mivel gondok vannak,gyógyszeresen kell peteérést serkenteni,hormonkezelés,stb.Én úgy érzem ,nemhogy dolgozni tudnék majd a babával,de még teherbeesni sem..A nap végére érzem h egy görcsben van a méhem.Stressz,erőlködés,kiabálás,a gyerekek mellett nem lehet pihenőt tartani..a kiabálás megerőlteti az alhasat.Igyekezz nem kiabálni,próbáld más úton elintézni a dolgot..Miért kell dolgoznod még 5 Hónapot?Ez így embertelen.Menj el táppénzre!A saját életedet,gyerekedet nem teheted tönkre a munka miatt!
2008. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Mert új munkahely (2hetes) és még csak 1hónapos munkaviszonyom van.

Sajnálom,hogy ilyen nehezen esel teherbe,mi is 10hónapig próbálkoztunk,mire sikerült.

SOK SIKERT ÉS KITARTÁST NEKTEK!

2008. okt. 11. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is tanítok és én is szoktam időnként kiabálni a gyerkőcökkel de nem gondolom,h gondot okozna a babának.Igaz,én inkább elnémulok először,megvárom,h észrevegyék,ha nagy az alapzaj.Ha nem sikerül,jön szó és gond nélkül a röpdolgozat,vagy kizavarom a főbeszélőt és igazolatlant adok neki,így a kiabálásra csak ritkán van szükség.Mondjuk én felsősöket tanítok,lehet,h ez kisebbeknél nem válik be.Amikor érzed,h fáradnak,próbáld újra a figyelmüket felkelteni.Én olyankor mesélek valami témához tartozó dolgot vagy bedobok egy poént,ami oldja a hangulatot,utána újra mehet a tanulás.
2008. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és mivel ennyire új tanár vagy a gyerekeknek,legyél szigorú,érezzék,h nem lehet veled szórakozni,kérj számon,adj nyugodtan egyest vagy mínusz pontot,de azért valahogy éreztesd h nem vagy hárpia,pl. beszélgess velük a szünetben pár szót vagy mosolyogj rájuk óra közben.
2008. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huha...ez így valóban nagyon nehéz..kínszenvedés lehet így dolgozni:(Nagyon vigyázz magadra!Inkább menj el kis pihenőkre időnként,1-2 napokra,ha nem is hetekre,azt biztos nem néznék jó szemmel!És inkább hagyd rájuk a dolgot,ne hagyd h felmérgesítsenek és kiabálnod kelljen.Én pl. ha az udvar másik végében csinál vmit amit nem kellene,inkább odacaplatok hozzá..Kitartást neked is!
2008. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is tanítok, gyógyped. intézményben. Szerintem maga a kiabálás nem okoz problémát, inkább az, ha a sok gyangya gyerkőc hülyeségeit a szívedre veszed és emiatt görcsben áll a gyomrod meg mindened. Nekem sosem kell szerencsére kiabálnom, de van, hogy kicsit többet engednek meg maguknak mint kéne. Olyankor elhallgatok, mondok pár "jó szót" nekik halkan és megy tovább az óra. Viszont azt tudom, ha pozitív lesz a terhességi tesztem abban a pillanatban betegállományba megyek.
2008. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!