Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ciklus/ovufigyelő...

Milyen ciklus/ovufigyelő programot/applikációt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig nem használtam ilyesmit, de most az első próbálkozós hónapon túl vagyunk, és a következőben figyelni szeretném a peteérést, stb. Igazából olyan program kell, amibe visszamenőleg két-három hónap ciklusait is be tudom vezetni és azokból következtet esetleg a következő hónap várható mensi időpontjára. 31-35 nap hosszúságúak a ciklusaim, tehát nem tudom napra pontosan megmondani mikorra várható a következő.

Bónusz kérdés: aki használ ovu-tesztet, az beavatna kicsit ennek a rejtelmeibe? Mikor kell elkezdeni a tesztelést, a ciklus hányadik napjától?


2017. febr. 28. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én évek óta ezt használom : Periódusnaptár - period tracker. Magyar nyelvű, egy rózsaszínű könyvecske az ikonja, és egy fehér virág van rajta. Nagyon szeretem, szépen kiszámol mindent, rengeteg dolgot lehet regisztrálni vele.
2017. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Ovia-t használtam (Ovia Fertility tracker), és szerettem. Ovu tesztet nem használtam, hőmérsékletet mértem, plusz egyéb tüneteket vezettem a programban.

Van nekik terhességi és babás applikációjuk is, az előbbit használtam, és tök jól bevált. Angol nyelvű program.

2017. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!