Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a beágyazódást...

Szerintetek a beágyazódást befolyásolja a szex?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés,de most ez foglalkoztat.Tavaly volt egy vetélésem(nem a tulzott szextől)és most ez a 3.próbálkozós hónapunk.Most lesz hétvégén beágyazódás ELVILEG.Tehát ja esetleg beágyazódás van a szex az nem árt?Mondjuk nem tapad meg,vagy leválik stb...
2017. márc. 1. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. márc. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt. Ha ártana már kihalt volna az emberiség.
2017. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D Köszi.Sejtettem azért hogy hülyeség,de kicsit bele gondolva....egyszer mondta nekem valaki hogy peteérés után jó ha az ember hanyagolja a szexet.Azóta a fülembe ültette a bogarat.
2017. márc. 1. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy egeszsegesnek nem art. Ha hiba van akk max elorebb hozza h elmenjen vèrzèssel. Bár mi ìgy sem voltunk egyutt a 13.dpotòl a 6hetes 3napos elso orvosi vizsgálatig, mert nehezen jott ossze es doki mondta , h amig nem lat inkabb ne.
2017. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Hát... nekem szexszel kezdődött a vetélésem, így én azt mondanám, hogy kerüld az orgazmust, ha nagyon türelmetlen vagy. De a hivatalos álláspont szerint nem árt.
2017. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huu köszi szépen!Akkor vigyázok. :)
2017. márc. 1. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Baromság. Szextől nem megy el a baba, attól még be fog ágyazódni a petesejt. Ha mégsem akkor annak más oka van, nem a szex.
2017. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!