Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennél ha fiatalon kiderül...

Mit tennél ha fiatalon kiderülne, hogy a barátnőd terhes?

Figyelt kérdés

Elméleti a kérdés, de érdekel ki mit csinálna.

Adott a szitu: 18 éves vagy épp csak érettségizni fogsz, van egy barátnőd aki hasonló korú mint te (de minimum 18).

Védekeztek mindig ha együtt vagytok de valami miatt mégis terhes lesz (nem csalt meg) lehet, hogy nem vettétek észre, hogy baj volt a gumival.

Szóval a lényeg terhes és biztosan tőled van.


Mit csinalsz? Megtartjátok és megpróbálod eltartani? Vagy tovább tanulsz és a szülőkre támaszkodsz? Esetleg megfontoljátok az abortuszt?

Én is lefogom írni a véleményem, de kiváncsi vagyok a tiétekre.



2017. febr. 27. 22:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
92%
Mindenképpen megtartanánk és felnevelnénk! Ha elég érett vagyok a szexhez akkor vállaljam az esetleges "következményeket".
2017. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

ilyen esetben abortusz.

védekeztünk, tehát nem felelőtlenség miatt történt, anyáméknak nem szülnék, mert hogy nem nekik kell felnevelni, és végül, milyen élete lenne így annak a gyereknek...felelőtlenség lenne megtartani.

25 nő

2017. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha abortusz mellett döntötök meg fogjátok bánni!!!
2017. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de én nem hiszek ebben a védekeztünk, de valami miatt mégis terhes lett dologban. Nem a gólya hozza.
2017. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

kedves utolsó!!!

pedig egyik módszer sem 100%os ám, ezzel nagyjából mindenki tisztában van. úgy gyógyszer, óvszer, vagy bármi mellett is terhes lehet bárki, egyébként a kettes vagyok, és magyarázza el aki lepontozott, hogy mivel jobb a nagyszülőnek szülni, vagy épp a semmire, úgy hogy talán enni sem tudnék adni neki..

2017. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze, nem a gólya hozza de előfordulhat, hogy 100-ból egyszer nem veszed észre, hogy baj volt a gumival (nem feltétlen szakadás).

Igazából nem tudom mihez kezdenék ebben a helyzetben. A szülőknek anyagi szempontból nem lenne probléma, de nyilván az ember nem a szüleinek szül gyereket.

Szerintem ha mindketten megakarnánk tartani, akkor hagynám egyelőre a továbbtanulást és gőzerővel elkezdenek pénzt gyűjteni.

2017. febr. 27. 23:05
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

megtartanám. Segítséget kérnék szülőktől, de csak ideiglenesen. Hisz nem egész életünkben a nyakukon szeretnénk élni, csak míg rendeződnek a dolgok, akad egy jó munka, stb. Sőt, ha valamelyik szülő tud segíteni a babával, a továbbtanulást nem vetném el, hisz ezzel jobb munkát szerezhetnék.

Az aboortusz nálam nem jöhet szóba, képtelen lennék rá. Az a pici baba nem tehet róla, hogy megfogant.

Szerintem ha az ember elég felnőtt ahhoz, hogy szexeljen, akkor ahhoz is legyen "töke", hogy válalja a felelősséget :)

2017. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
En biztos nem tartanam meg! Egyebkent meg a kettesnek igaza van! De amugy meg mindent meg lehet elozni,ha valaki nem hulye hozza,es normalisan tud hasznalni egy ovszert! En sem hiszek egyebkent a "golya hozta"szovegekben,meg a "vedekezes melletti teherbeesesekben". En speciel biztos nem bombaznam a testem hulye meregekkel mert a f.gatlok mind azok. 5Eve hasznalunk ovszert a ferjemmel,es sosem tortent "baleset"! Mert mi nem vagyunk hulyek. A felmeresek szerint 2016-ban a f.gatlot szedo nok kozul 10-7terhes maradt ami marha sok/sokk!:0 idiotak-.-
2017. febr. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Ja! Es ebbol 4nem kivant terhesseg vol!:D
2017. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
az a gumi el is szakadhat ám, nem sűrűn, de megesik
2017. febr. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!