Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jókor vagyunk együtt miért...

Ha jókor vagyunk együtt miért nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Kíméljetek meg az akkor ha jönni akar dologtól mert ettől a falra mászok.

Nagyon stresszes most az életem államvizsga és a munka. Most úgy döntöttem kiléptem a munkából, nagyon stresszelt, hogy nem alszok rendesen,hátrányos helyzetűekkel foglalkoztam.

Bízok benne, hogy most megnyugszom és jön a baba is.

Olyanok írjanak , akiknek volt hasonló tapasztalatuk pl munkahelyváltás kapcsán. Azt érzem, mivel tudományos munka felé is orientálódiok ezért szerepkonfliktusom is a jelenlegi munkahelyen. Nagyon kimerült is vagyok.


2017. márc. 1. 11:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

2015ben bizonyìtották , hogy a stressz keves onmagaban ahhoz h befolyàsolja a teherbeesèst.. szval nem a munkával van csak gond. Persze ettol fuggetlenul jobb lenne ha lehiggadnal, eleg ideges típusnak tűnsz a kerdesedbol ítèlve.

Miota probalkoztok? Ha minden rendben es egy eve nemsikerul, akkor megsincs ott minden rendben. Parodat is kivizsgàltàk? Teged? Volt atjarhatósági, hormonvizsgalat minden? Ultrahangos peteeres kovetes? Ovutesztelsz? Tudod mikor van ovulációd? Szval eleg sok info lemaradt

2017. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A kimerultseg inkabb indok hogy nem sikerul, vagy csak egy kis rasegites kellene, nalunk tenyleg minden rendben volt, koran mentunk kivizsgalasra. Mar 4honap utan, es ugy tunt h par mm -t kene stimulalni a tuszoimen. Kaptam clostit napi 2*fel szemet 5napig. Es sikerult. Csak bekellett rùgni a motort! :) 1#voltam. Csak relax!
2017. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem vagyok ideges típus, csak 2. hónapja próbálkozunk és úgy érzem, hogy a munkahely váltás is megviselt. Mind a kettő munkahelyen halmozattan sérültekkel foglalkoztam. Nem kell rögtön nekem ugrani, hogy ideges típus vagyok.

Azt sem kell kiragadni, hogy csak 2 hónapja próbálkozunk, mert van aki csak egyszer nem vigyáz, nem is várják a babát mégis jön a gyerek. Mi meg imádnánk és mindene meglenne neki.

Most értetlenül állok a dolog előtt, mert sosem volt 32 napos a ciklusom és erre rózsaszínes folt volt a wc papíron. Hát nem tudom. Remélem, ha most már ki tudom magam pihenni össze fog jönni. Köszi a tippeket, pénteken megyek majd kismedencei UH-ra.

2017. márc. 1. 11:19
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
Akkor én élő példa vagyok az elméletedre: tavaly év elején határoztunk a babaprojekt megkezdése mellett, három sikertelen hónap után úgy döntöttem, hogy felmondok. Amúgy is stresszes volt a munkaköröm, de terhesen nem is lehetett volna bírni, szóval semmiképp nem volt jó választás. Beadtam a felmondásom, 30 napot kellett még dolgoznom a felmondási idő alatt. 1 héttel a munka abbahagyása után, május végén pozitívat teszteltem, tehát most utólag biztos vagyok benne, hogy a stressz miatt nem jött össze. Amint láttam a fényt az alagút végén, azonnal sikerült a babaprojekt :) A végkifejlet azonban nem pozitív, de annak már nincs köze a munkahelyhez. Drukkolok neked!
2017. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Ket honapja????.. bocsi, de a kiborulasod alapjan 2èvre tippeltem volna. :)

Hat ennyi ido alatt kb a pàrok 5-10% nak sikerul..... 80% nak kell 6hònap....

2017. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A felmondással óvatosan, mert terhesen nem találsz másikat, ha pedig a szüléskor nincs munkahelyed, csak családi pótlék és gyes jár, az meg semmire se elég, ráadásul még a tb-t is magadnak kell fizetni.

Ha végeztél az egyetemen, már diplomás gyed-re sem leszel jogosult.


És igen, 2 hónap még semmi, akkor kell aggódni, ha még 1 év múlva sincs baba. Olvastam, hogy ha mindkét fél egészséges és jókor vannak együtt, akkor is csak 25% az esély a babára.


És persze lehet egy csomó ok, ami miatt nem sikerül, de mondom, ezen 2 hónap után nem kell görcsölni.

2017. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Két hónap után én is feltettem a kérdést, hogy miért nem jön össze. Aztán a harmadik hónap sikeres lett. Nyugi!
2017. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Első terhességem a 7. próbálkozós hónapban jött össze, a második a 8. hónapban, a harmadik a 4. hónapban. Én csak annyit tudok mondani, hogy ez egy ilyen műfaj...

Utólag meg tökmindegy, hogy hányadik próbálkozásra sikerült.

2017. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Már dolgoztam három évet és nem az első diplomát szerzem.
2017. márc. 1. 12:58
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Az nem mentesit a torveny alol. Kell legyen biztositott munkahelyed 365 napja ...ledolgozva
2017. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!