Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a terhességi tesztem?

Megnéznétek a terhességi tesztem?

Figyelt kérdés

Holnap kell megjönni a nem vártnak, ma délután csináltam egy tesztet. Ami a következőként néz ki:

[link]

Igaz nem 5 percen belül jelent meg, hanem később! De ez most mit jelent, magam sem tudom, mit gondoljak!!Segítsetekk!Egyébként 25-ös érzékenységű!


2010. máj. 9. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 1csikot látok!:(Probáld meg 1hét mulva ha nem jön meg.Sok sikert.:)
2010. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem ez negatív, nézd meg nem ott van a második csík ahol kellene lennie:( sajnos én is sok ilyet produkáltam már..vagy sok volt rajta a vizelet vagy egyéb okból:(
2010. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez túlságosan bal oldalt van, szorosan a másik mellett. Én azt mondom, hogy 50-50 %. 1-2 nap múlva tesztelj reggeli vizeletből, egy másik teszttel. Drukkolok, hogy baba legyen!
2010. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is sajna egy csíkot látok
2010. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Időn túli gyakorlatilag semmi kis halovány csík. Sajnálom, de ez elég egyértelműen negatív.

Próbáld meg 3-4 nap múlva, hátha.

2010. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

sajnos en is negativnak latom:(

de a mellete levo csik ha pozitiv lenne akkor sem ott kellene hogy legyen hanem kicsit tavolabb de hatha baba van ! ha nem jon meg tesztelj masfajtaval is

2010. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy csíkot látok.:( De ha jobban ráfókuszálok, akkor látok egy nagyon nagyon halvány 2. csíkot is mellette. De szerintem negatív:(
2010. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez negatív de próbáld meg később..nekem is csak másodszor mutatta ki
2010. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez bizony negatív. Pont ugyanígy jártam ezzel a kazettás teszttel a múlthónapban. Egy óra múlva megjelent a második csík, de sajnos ez csak száradási csík.

Aztán szépen megjött...:(

Sajnálom...

2010. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!