Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek az AFP eredményem?...

Megnéznétek az AFP eredményem? Terhességi HCG 44563. 00 MU/ml terhességi AFP 22,60 NG/ML MOM érték 0,65 korrigált AFP MOM 0,79 terhességi HCG MOM 1,60 terhességi HbsAg szűrés: továbbküldve korrigált MOM THCG 1,95.

Figyelt kérdés
A dokim szabin van, nem tudom, kitől megkérdezni, a védőnőt hívtam, azt mondta, amit én is kisilabizáltam a netről, azaz, hogy alacsony, de ne izguljak, elavult a módszer. 38 múltam, 12. hetin minden rendben volt, 3 hete voltunk 4D-n a 4D Genesisben, ott is minden rendben volt. Az UH-gal mért méretek csak 1 nappal különböztek a naptári terhességi koromtól. Kombinált tesztem is jó lett. Kicsit túlsúlyos vagyok, olvastam,az is okozhat alacsony ereményt. Jövő csütörtökön amúgy is megyünk az Istenhegyire, akkor leszek 19+5. Gondolkozom, hogy a hétvégére kérek időpontot a Bolgárkerék utcába UH-ra. Vagy szerintetek ezzel az eredménnyel ráérek jövő csütörtökig?
2011. márc. 25. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Dettó! Kombinált tesztem jó lett, az AFP-m meg 0,68. Engem elküldtek genetikai ultrahangra, ahol szintén minden rendben volt!

Elavult módszer ez az afp valóban, és arra jó, hogy megijessze a kismamákat.

A genetikán azt mondta a doki, hogy az alacsony afp kizárja a velőcsőzáródási rendellenességet, tehát ez jó, és a kombinált teszt eredménye fontosabb, mint az afp, úgyhogy ne aggódjak. Aztán megvizsgált és azt mondta minden oké.

Hogy megnyugodj, nyugodtan menj el a Bolgárkerék utcába uh-ra, de szerintem ne idegesítsd magad!

2011. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Az én AFP 0,38 lett,kedden kaptam meg. A 12.hetes kombinált tökéletes lett. Levert a víz mikor az orvosom mondta,mennyek a genetikára,mert nagyon alacsony (32vagyok)

Annyira ideges voltam,hogy még aznap sikerült uhára mennem.

Ott azt mondta a doki,mindene tökéletes (19hetes).

Megnyugodtunk.De csütörtökön kellett mennem a genetikai uh-ára,bennem volt a félsz.Ott is mindent tökéletesnek láttak.Átmentem utána az eredménnyel a genetikára.

Ott megkérdezte a genetikus,engem ki küldött ide,ilyen eredménnyel? Elnézést kér annak a nevében aki belénk ültette az ideget.Azt mondta ha csak ez az eredményem lenne az probléma lenne,DE mivel a 12hetes tökéletes,az uh-á tökéletes,ennek nincs jelentősége,elavult...

Ennyit erről...

2011. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!