Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy ezért nem...

Elképzelhető, hogy ezért nem volt peteérés?

Figyelt kérdés
A menstruációm utoljára Február 19-én jött meg, és 23.áig tartott. Utána lévő hétvégén együtt voltunk, most a napokban vártam a peteérésemet, de nem volt. Biztosra tudom, mert eddig minden hónapban megéreztem a peteérést, a nagyon sűrű nyák miatt. Elképzelhető, hogy azért nem volt most peteérésem, mert az utolsó menstruációm és az esedékes peteérésem közötti együttlétből baba lett? (Mielőtt lehurrogtok, nem lenne gond, ha baba lenne belőle, de nem is görcsölünk rá, nem nézek ovulációs tesztet, még csak hőmérőzni se hőmérőzök, majd jön amikor ő szeretne :-) )
2017. márc. 1. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
De ha baba lett, peteérés akkor is volt, azt meg állításod szerint érezned kellett volna.
2017. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10. napon korai lenne a peteérés.
2017. márc. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, h a nyák nagy ritkán kimaradt. Én is azt hittem, nincs peteérésem olyankor, de az ovulációs teszt olyankor is kimutatta.
2017. márc. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nrkem ebben a honapban a 8.napon volt ovum. Nem is tudom miert kezdtem el olyan koran tesztelni. Talan megerzes. De a pozitiv teszten kivul semmi mas jele nem volt annak hogy ovum lenne. Szval lehet hogy babas leszel attol meg.
2017. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!