Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bizom benne, hogy baba van a...

Bizom benne, hogy baba van a dologban de nem tudom eldönteni! Ezek a jelek erre utalnak?

Figyelt kérdés
Vasárnap voltunk eggyütt a párommal kedden barna foltot vettem észre a bugyimba mára pedig enyhe görcs szerűt érzek! Lehet sikerült? Vagy ez korai le nne? Menzeszem kb 13-14 én kellene megjönnie
2017. márc. 2. 10:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

" képzeld el aki még sohasem volt terhes, az nem tudja mik a jelei."


Talán annyit tud, hogy az elmaradt menzesz egy fontos jel, nem??? (és itt mindenki volt "még sohasem volt terhes" állapotban...)

Mert addig még a többedik terhességnél sem lehet biztos senki, hogy valóban terhestüneteket tapasztal, vagy sem. Illetve a legbiztosabb a pozitív teszt.


És azért feltételezek annyi IQ-t még a gyermektelen, de gyermeket tervező nőkről, hogy nem aktus után 4 nappal vár tüneteket. Mert ők lesznek a "2 hetes terhes vagyok" nők...

2017. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Vasárnap voltak együtt utoljára, de azt nem mondta hogy az előtt mikor. Éppen a vasárnap előtti aktusból is foganhatott, attól még mert ő csak a vasárnapi együttlétet említette.
2017. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Még várj,ha igazán kis babát szeretnél akkor ne ezen kattogj :-) maradj természetes.Minden hónapban bekepzeltem ugyan ezt magamban mint te és nagyon nehezen jött össze, amikor még már feladtam volna és nem gorcsoltem ennyire rá össze jött. Ugyan nekem csak a 6 hétben mutatta ki a ClearBlue teszt és semmit sem éreztem akkor sem és most sem :-) most 8 hetes

Üdv. 21/L

2017. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez nem terhestünet és még nem is lehetne tünete a terhességnek.

Egyébként itt a gyk-n miért barnázik mindenki egyfolytában? Nekem sosem volt ilyen, szerintem hormonzavar, de nem gondoltam, hogy az ilyen gyakori.

2017. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi is együtt voltunk vasárnap,és én is 13-14-re nem várom. Nyákom volt péntek,szombat,vasárnap.

Nekem nincs semmilyen tünetem.(nem is várom el hogy legyen)


Mondjuk az elözö gyereknél se volt...azaz ami volt csak utolag azonositottam be hogy beágyazodás lehetett,addig nem is foglalkoztam vele,mig nem lett 2 csikos a teszt.


Már megtettétek amit meg kell...a többi nem(feltétlen) rajtatok mulik.

Ha van tünet,ha nincs,1,5 hét és ugyis kiderül.


Ne ezen kattogj,ha ott a baba,akkor lesz rá idöd.Ugy 9 honap.

2017. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia mi szombaton este voltunk férjemmel együtt en is 13-14re nem várom semmit sem érzek max fájdogál a hasam de nem attól higy beágyazódna amikor az első gyermekem.sikerült egyszer egy nagy beleszurást ereztem a hasam aljába meg a derekam fájt ez egyszeri volt valószínű az volt a beágyazódás de akkor még nem.tudtam ezt mire vélni most is várok ha nem jön meg tesztelek vard ki az időt es irj majd mi lett szio
2017. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy kis ovulációs barnázásod volt?
2017. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat! Nem ,nem csak vasárnap volt aktus! Csak idáig ilyen nem történt! Jelenleg csend van csak a cicim fájdogál bár az szokott menzesz elött!
2017. márc. 3. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!