Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hettel a menstruaciom elott...

1 hettel a menstruaciom elott nagyon sok barazas es sok elenk piros ver? 2 napig tartott utana semmi. Mi lehet?

Figyelt kérdés

2017.02.10.-en jott meg elozo honapban, es a tegnapi nap "jott meg" ebben a honapban. En nagyon korainak talalom, nem hiszem hogy ez menstruacio lenne. Lehet az idegessegtol? Azt olvastam, hogy ha beagyazodasi verzes lenne az csak par csepp barnazas lenne es semmifelekeppen nem rendes elenk piros ver. Mi lehet velem? Soha nem volt meg ilyen. SOS.

Es meg annyit, hogy terhesen altathatnak? Jovohet szerdan mutik a terdem, akkor ott kiderulne hogy most terhes vagyok-e vagy sem?


2017. márc. 2. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most igy jott meg....korabban es kevesebb napig.
2017. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt, hogy terhes vagy, de műtét előtti nap csinálj egy tesztet és kérdezz rá, ha pozitív, hogy mi a helyzet.

De szerintem is előbb jött meg.

2017. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is menstruacio volt.
2017. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elindult valami, de mégsem sikerült a beágyazódás. A 2. próbálkozós hónapban én is így jártam. Utána normálisan zajlott a ciklus és összejött a baba.
2017. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!