Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam egy terhességi...

Csináltam egy terhességi tesztet, de mint később kiderült rosszul mártottam bele a vizeletbe, túl mélyen, szinte teljesen a piros csíkig. Halvány második csík jelent meg, alig látható. Lehetek terhes? A menstruációm 6 napja késik.

Figyelt kérdés
Vagy csak azért lett ilyen halvány, mert rosszul csináltam?

2015. aug. 28. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Képet tudsz mutatni a tesztről?
2015. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha veszel másik tesztet. Neked is megnyugtatóbb lenne.
2015. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csináltam másodikat, az egyértelmű negatív lett, meg olvastam egy helyen h mi lehet oka a halvány második csíknak és ott az volt, hogy ha túl kevés vizeletbe márottam bele, vagy ha túl sokba. na nálam ez volt
2015. aug. 28. 21:52
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


ettől picit halványabb

2015. aug. 28. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Én rontottam el tesztet így, ahogy te leírtad. Összesen 0 csík jelent meg rajta. :D Ami persze "értékelhetetlen". Ha a kontroll csík látszik, akkor értékelhető elméletben.


De azért csinálj másikat, legalább nem fogsz amiatt aggódni, hogy lehet csak a teszt rossz ezután.

2015. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, lehet szellemcsík volt vagy tényleg a rossz elvégzése akkor, ha a következő negatív lett.
2015. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
most nem tudom mit gondoljak, a teszt nem járt le-meg is vártam az öt percet, de a második tesztnél egyértelműen negatív lett. mit gondoltok? már nem is járok annyira az elején, lassan egy hete késik. az első gyerekemnél, azonnal megjelent a második piros csík
2015. aug. 28. 21:56
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Bármi lehet, lévén, hogy arra is képtelen voltál, hogy pisibe márts egy papírdarabot. Magyarul ez a teszt mehet a kukába, mindegy mit mutat.


Csinál egy újat. Ha hat napja késik egyébként, akkor elég jó esélyeid vannak a terhességre, de tényleg bármi lehet.

2015. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az vagy, de az is lehet, hogy a helytelen használat miatt jelent meg a csík, és nem vagy terhes. Legbiztosabb, ha holnap veszel egy újabb tesztet, és azzal jól tesztelsz.
2015. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8as azért rontottam el, mert közben megzavartak és sietnem kellett
2015. aug. 28. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!