Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki nem teljes eröbedobással...

Aki nem teljes eröbedobással probálkozik/probálkozott teherbeesni, annak mennyi idö alatt jött össze a baba? Vagy miota probálkoztok?

Figyelt kérdés

Van két gyerekünk,szeretnénk egy harmadikat.A kettö gyerek és a sok munka mellett nem mindig sikerül akkor összebujnunk amikor kellene.Fél éve probálkozunk kb.Rendszeres ciklusaim vannak 26-29 naposak.Peteérésem megérzem,van nyák,stb.Pont ezért meg mert nem siettetjük a dolgot nem ovu tesztelek,nem hömérözök.

Mikor kellene orvoshoz fordulni esetleg?


2017. márc. 3. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1 év után érdemes kivizsgálni.
2017. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van, egy, bár ismerek olyat, akit két évre rá vizsgaltatnak ki. Először a férjjel kezdik, utána jössz te. De ha már van két gyerkőcötök, szerintem annyira nem kell aggódni :)

Nálunk kb. fél év után jött a baba hasonló körülmények között, mint neked.

2017. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Egy év után szokták javasolni a nőgyógyászok, mindkét fél kivizsgálását.

Nőnek petevezeték átjárhatóság viszgálat, hormonok, a férfinél pedig spermium vizsgálat (2x).


Szerettünk volna babát, így nem védekeztünk, csak szerettük egymást, amikor jól esett, nem pedig amikor az a nagykönyvben megvan írva.

Amikor megbeszéltük, hogy "rajta", rá a 2.hónapban sikerült is.

Egészséges, fiatal pár vagyunk, és első baba. Már 4 hónapos. 😊


Még van időtök egyébként, és tényleg ne stresszeljetek rá, mert szerintem a pároknál ez a legnagyobb gond, ami miatt nem sikerül, nem mindig az egészségügyi állapotuk.

2017. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónapja próbálkozunk,első baba lenne,de egyelőre semmi. Most vasárnapra nem várom. Ennek ellenére nem vagyunk rápörögve,majd jön,ha szeretne.
2017. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Peteéréskor egy gyors délutáni numerából sikerült a hónapra pontosan tervezett baba.

Előtte mindig védekeztünk, utána a tesztig pedig már együtt sem voltunk


1 év után szoktak orvoshoz fordulni

2017. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4. ciklusban de akkor együtt is voltunk mikor volt sok nyákom. A többinél volt amelyiknél az időzítés se jött össze mert hullák voltunk stb. Amelyikben sikerült is 2 együttlét volt csak, de az jókor. Szóval én se ovuteszteltem meg hőmérőztem, nem is kellett figyelni magam mert miután szültem nem lehet nem észrevenni a nyákot, annyi van.
2017. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első baba 25 évesen 1 év 8 hónap alatt sikerült, de orvosi beavatkozás nélkül. Negyedik baba 40 évesen elsőre, összevissza ciklus ellenére.
2017. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi sem eroltettuk :D megbeszéltük hogy nem védekezünk akkor voltunk együtt amikor jól esett nem gorcsoltem rá ha Megjött... Így sikerült a harmadik hónapra.
2017. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10 hónap után
2017. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fél év után erőletés, segítség nélkül.
2017. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!