Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmúlt a mellfeszülés, ez...

Elmúlt a mellfeszülés, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a férjemmel. A hőm alapján sejtem, mikor lehetett az ovulációm, a mellem 2 napra rá rögtön elkezdett nagyon fájni, feszülni, mint mielőtt megjön. Még sosem volt ilyen, és nagyon meglepődtem rajta, kicsit el is kenődtem. Mindig egy hétten a mensi előtt kezd el fájni, de ekkor még volt 12 napom, szóval jóval hamarabb kezdett el fájni.

Erre ma elmúlt. Szinte teljesen, csak az oldalán fáj egy picit, nyomásra érzékeny "belül", a mirigyeknél, de a feszülés teljesen elmúlt. Kedden nem kéne megjönnie. Eddig, nem maradt abba a mellfeszülés addig a pillanatig amig meg nem láttam a wc papiron a mensit, most meg még van 4-5 napom. Szóval kicsit összezavarodtam. Valakinek tapasztalat? :) Tudom hogy mind mások vagyunk, de azért mégis olyan furcsa volt ez a hónap...



2017. márc. 3. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés, ahogy írtad mind mások vagyunk :)


Nekem is egy héttel mensi előtt fájt mindig a mellem. Mikor először terhes lettem ikrekkel akkor semmi tünetem nem volt még kimaradt mensi után egy héttel sem.. Mivel egyszer sikerült együtt lennünk, nem is gondoltam babára és még azt is elfelejtettem, hogy meg kellett volna jönnie. Meglepődtem a pozi teszten. Sajnos nem maradtak velünk.

Na azóta nekem minden hónap más tünetekkel járt.


Másfél év után újra terhes lettem, 4 nappal mensi előtt már halvány pozi tesztem volt, fura hasfájással, másnap már egész napos émelygéssel. Mellfeszülés elmaradt, az csak nem várt napja után jött elő, kb 4 hétig.



Szóval nálam mondhatjuk, hogy mikor babás lettem, kimaradt a mellfeszülés. De baba nélkül is előfordult már ilyen.


Sok sikert, amíg nem jön meg van remény :)


19hkm

2017. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem jelent, egyszerűen csak jobban figyeled magad, mint kellene, más hónapban észre sem vetted, ha éppen nem feszült.
2017. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsoval egyetertek. Tapasztalat.
2017. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam már én is így, semmi nem lett belőle :(
2017. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!