Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 3 hetes és 2 napos...

Elvileg 3 hetes és 2 napos terhes vagyok legalábbis kene lennem. Mellfeszüles kívánosság derékfájás jelek megvannak szerintetek lehet belolle valami? A leg elejen egy csepp barnazas kerlek valaszoljatok.

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Elvileg 3 hetes és 2 napos"

Szóval ki sem maradt még menzeszed? Nincs is pozitív teszted???


"Mellfeszüles kívánosság derékfájás jelek megvannak"

Szóval csupa "beképzelhető" tüneted van. EZ semmit nem jelent.


Nekem nem volt tünetem, nem voltam kívánós, és nem is volt soha hányingerem. Mégis terhes voltam.

Ezek a jelek nem mérvadóak. A pozitív teszt már az.

2016. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van pozitív teszted már? Mert a teszt kb. 4hetes terhességet mutat ki a legkorábban. Ha van pozi teszted és még mindig barnázol dokihoz kellene menni vele. Lehet hormonhiány amit pótolni kell.
2016. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem még nemcsináltam tesztet!

A barnazas csak egyszeri alkalom volt akkoris csak egy potyben meg a 6. napon egyetlen egy csepp vér volt. Még 5 nap van a menstruácioig. Csak segitseget szeretnék kérni hogy mi lehet mert ez lessz lenne az első baba

2016. nov. 22. 10:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes terhesség nincs. A tünetek ilyenkor még pontosan ugyanolyanok, mintha meg akarna jönni. Aztan vagy megjön vagy nem. De kicsit legyszi ha gyermeket szeretnél, legalább olvass utana hogy működnek ezek a dolgok... A helyesírás gondolom azert rossz csak, mert telefonról vagy .............
2016. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
holnap lennék 3 hetes jövő hét szerdára nem várom ;)
2016. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Kívánom hogy legyél babas utolso valaszolo és ne jöjjöm meg jövöhét szerdán és ha babás vagy sok erő egésséget boldogságot nektek! és ird majd le hogy mi a helyzet!
2016. nov. 22. 10:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne figyeld magad ennyire mert bekattansz. Az a barna bármi lehetett. Majd ha nem jön meg csinálj tesztet,addig semmit sem tehetsz és ne számolgasd,hogy elvileg ennyi meg annyi idős terhes vagy,mert ha mégsem vagy az nagyon nagyot koppansz.
2016. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm a kedves válaszokat! Majd ha tudok valamit akkor irok!
2016. nov. 22. 10:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mi párommal majd egy éven át ezt játszottuk. Na, nem jött meg neki, 1-2 nap, vegyünk tesztet, 3. napon megjött. Ez így volt majd egy évig, már én akartam menni dokihoz, hogy megvizsgálja, hogy nem vaktölténnyel lövöldözök-e. Elmentünk a nődokihoz (ő adja a férfinek a beutalót az andrológiára -"kisfickó vizsgálat", vagy gec1-szemle, kinek hogy tetszik-, ha már ott voltunk, megvizsgálta páromat, és megállapította, hogy nem kell az a beutaló. Nem voltunk rágörcsölve, de akartuk, így csináltuk is :) Csináljátok ti is (gondolom nem fáj, és nem muszájból, csak azért, mert gyereket akartok) aztán egyszer majd csak jön. Legalább nem kell a védekezéssel szórakozni. Ha meg több, mint egy évig nem akar jönni, akkor érdemes dokihoz fordulni.
2016. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy terhes vagy, vagy nem.

Azért, mert védekezés nélkül csináltátok "pont jókor" még ne vegyél rá mérget, hogy teherbeestél. Elég ritka, hogy elsőre sikerül (de nem lehetetlen), viszont ha így állsz neki az első hónapban, akkor még pár hónap, és meg fogsz bolondulni.

Majd akkor vagy terhes, ha a teszt pozitív, és a doki is megerősítette, hogy igen, sikerült!

A túl korai tesztelgetést sem javaslom, mert ha egy "halvány pozitív" után megjön, az se lesz jobb érzés.


Szexeljetek, amikor jól esik, éld az élete, és ha késik legalább 3-4 napja, akkor tesztelj! Ha "halványan mintha látszana", akkor az negatív, és három nap múlva ismételj. Ennyi!


Elvileg 3 hetes terhesség van, de csak elvileg, a gyakorlatban viszont nincs.

Ráadásul a terhességi tüneteket a terhességi hormonok okozzák, amik a 6. hét környékén vannak jelen olyan koncentrációban, hogy VALÓBAN terhességi tüneteid legyenek.


Az a szép az emberi testtel, hogy azt teszi, amit akarsz. HA ennyire terhes akarsz lenni, minden hónapban csodálatosan produkálja is neked a terhességi tüneteket, már a peteérés másnapjától lesz hányinger, mellfeszülés, aluszékonyság, minden. Csak pozitív teszted nem!

Tapasztalatból írom.

Én 5 hónap után olyan tökélyre fejlesztettem a műfajt, hogy tényleg kimaradt még a vérzésem is!

Akkor estem teherbe, mikor azt mondtam, hogy itt elég volt, most hó végén megjön, és elkezdem szedni újra a fogamzásgátlót, és keresek egy másik állást, ahol lehúzok legalább két évet.

2016. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!