Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan használjam az ovulációs...

Hogyan használjam az ovulációs tesztet? Tapasztalt tesztelők segítségét várom!

Figyelt kérdés

Néha csúszkál a ciklusom, általában 29 napra jön meg, de néha csúszik pár napot. Szeretném ovu teszttel belőni, pontosan mikor van peteérésem, így is nagyobb esélyt adva a bébinek.

Általában 2 naponta vagyunk együtt.

Mire figyeljek, mikor tesztelek?

Illetve van itt valaki, akinek ezzel a módszerrel sikerült a baba?

Köszönöm a segítséget!


2017. márc. 4. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekünk clotis hónapomban segitett kideriteni mikor van pontosan a peteérésem mert uh alapján arról lemaradtunk kicsit. délután kell tesztelni nem reggeli elsőből , ha a második vonal ugyanolyan erős vagy erősebb mint a kontroll csik akkor pozitiv de csak akkor!!! és érdemes első alkalommal már 10-12 .ciklusnaptól tesztelgetni mert bármikor lehet peteéérésed.:) sok sikeeert
2017. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Norman Bates ***** válasza:
100%
Esetleg digitalis ovutesztet probald meg, mosolygos fej, ha pozitiv, nem kell a csikokon gorcsolni. Ahhoz 10 csikot adnak, azzal biztos lefeded az uvu idejet.
2017. márc. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :) Még nem tudom, milyen veszek, még van egy hetem, most jött meg.
2017. márc. 5. 16:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincsmit.😊😊
2017. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Arra figyelj, h este csináld. Elôtte 2 órával ne igyál és ne pisilj. Nekem két napig szokott pozi lenni. Szépen kivehetôen leolvasható.
2017. márc. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
BUTASÁG H ESTE, DÉLUTÁN IS LEHET...
2017. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Senki nem mondta, hogy nem lehet délután. 4-10 óra között javasolt. Nekem az a tapasztalatom, hogy az 6 után csinált tesztjeim voltak mindig egyértelműbbek.
2017. márc. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó, igyekszem megfogadni a tanácsodat :)

Nektek a teszteléssel hamarabb sikerült baba? Próbálkozunk már pár hónapja, olyan jó lenne, ha így sikerülne pontosan időzíteni :)

Egyéb tanácsokat, praktikákat is szívesen fogadok :)

2017. márc. 8. 21:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem este mindig halvany volt. Sosem lett pozi delutan 2tol 6ig a legaktivabb az LH nevezetu hormon
2017. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7 hónap próbálkozás után az első ovutesztes hónapban baba lett :) Egy pár nappal később volt az ovum, mint gondoltam.
2017. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!