Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik a menzeszem....

Két napja késik a menzeszem. Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
A héten éjszakás műszakban dolgozom, tehát a reggeli vizelet gyűjtést nem tudom megoldani, este vagy délután vagy mikor lenne ideális a mintát gyűjtenem? Volt már valaki ilyen helyzetben? Köszönöm
2017. márc. 5. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van akinek mar elotte napokkal kimutatja, valakinek egy hettel utana, nekem meg pl aznap esti pisibol....tok nem mervado kinek mikor. Aktustol szamitott kb 14 naptol, ha volt oeteeresed is akkor amikor egyutt vootatok.


Tesztelj es kesz..

2017. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
16 napja volt ovulációm, február 18-án
2017. márc. 5. 10:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már tesztelhetsz. És attól, mert éjszakás műszakban dolgozol, attól még alszol, nem?:) Csak nem éjszaka, hanem akkor valószínűleg nappal. A lényeg nem a reggeli vizeleten van, hanem a koncentrált vizeleten. Mivel az ember általában éjszaka alszik, olyankor órákig nem megy pisilni, így reggelre lesz megfelelő koncentráltságú vizelet. De ha ez neked napközben jön össze, akkor amikor felkelsz az alvásból, akár délután 2-kor, akkor csinálj tesztet.
2017. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
16 napja volt ovulációm, február 18-án
2017. márc. 5. 10:37
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen teljesen igazad van :)
2017. márc. 5. 10:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyűjteni? Fogsz egy kazettásat és lepisiled. Mondjuk bármikor.
2017. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A gyűjtést úgy értettem, hogy tartogatni, hogy koncentráltabb legyen a vizelet :)
2017. márc. 5. 10:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként pontos a ciklusod? Tervezitek a babát? Ha mindkettőre igen a válasz, akkor akár most is tesztelhetsz már, felesleges tartogatni.
2017. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pontos, és szeretnénk már babát, nagyon! Két éve volt egy missed ab-om, azóta nem estem teherbe. Hsg vizsgálatom volt február elején.
2017. márc. 5. 12:11
 10/12 anonim ***** válasza:
ha késik már akkor akár most azonnal is megcsinálhatod
2017. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!