Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha április 26. - an volt az...

Ha április 26. - an volt az utolso menzeszem elso napja, akkor most mikor tesztelhetek leghamarabb?

Figyelt kérdés
Majus 5en voltam nogyogyasznal es aztmondta h van egy szep erett petém.. H ha akarunk babat akkor probalkozzunk.. Probalkoztunk is... Ma teszteltem de semmi:-((((... Lehet h meg koran van?elore is koszi a valaszokat

2014. máj. 18. 09:36
 1/9 +bloodred+ ***** válasza:
Ha 5-én volt peteérésed, akkor a nemvárt úgy május 19-20-ára várható, én a helyedben megvárnám a keddet és az már biztosabbat mutat. Nincs még semmi veszve, vannak, akiknek alacsonyabb még ilyenkor a HCG szintjük.
2014. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, korai volt! Hiszen az esedékes mensi napja sem érkezett el! Majd ha késik,tesztelsz!
2014. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:-))).. Kivsit megnyugodtam... Akkor meg van remeny:-)))... Koszonom
2014. máj. 18. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.nekem is aprilis 26- an jott meg .es majus 6-an voltnyulos feher folyasom.en elso regelibol teszteltem .negativ lett (Xepil).

En iszom az inofolicot.

2014. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es az mit jelent ha nyulos a folyas?.. Es mi az amit iszol? Az mire jo?enis reggel negativat teszteltem
2014. máj. 18. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:

4/5.vok

A nyulos azt jelenti hogy az igen jo jel.tojasfeherjes nyak amit kett ujadal szet tudol huzni azok a termekeny napok.de lehet feher kres folyas is egyben .minden nonek valtozo.

Amit iszom az inofolic egy eleg draga etrendkiegeszito por.60 tasak van benne.regel este iszom.segit a peteeresben .teherbe esesben.ez lesz a masodik honap en is remenykedem h vegre ossze jott a baba.

2014. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ahaa.. Ertem... Koszonom... Ez a por létezik tabletta formaba is nem?
2014. máj. 18. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:

6/7.vok.

Szia.mizu veled vanak tuneteid?

Elvileg most vasarnap nem kene megjojon nekem.ma regeltol enyhen szurkalodnak a petefeszkeim es megjon erzesem van melleim feszul.

Ma is teszteltem regel hat persze hogy Negativ lett ;-( gondoltam hatha elob volt ovum.

Te teszteltel kerdezo?

2014. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat nem teszteltem, mert barnazok:-(((... Szerintem holnap megjon:-((... Ti miota probalkoztok? Elso baba?
2014. máj. 20. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!