Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. napja kesik. Mit csinaljak?...

7. napja kesik. Mit csinaljak? Amint irtam 7 napja kesik. A menstruaciom negyedik napjan vettem 3 tesztet az egyik hibas volt a masik ketto eros negativ. Tegnap elott nagyon eros derek tajon, es a hasam alatt gorcsolt.

Figyelt kérdés
A menstruaciom negyedik napjan vettem 3 tesztet az egyik hibas volt a masik ketto eros negativ. Tegnap elott nagyon eros derek tajon, es a hasam alatt gorcsolt. Mar a 7. Nap kesik. Nagyon sokat eszek. Szerintetek?
2017. márc. 5. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menstruációd negyedik napján teszteltél, hogy késhet hét napja. Ha megjött, miért teszteltél? Kicsit zavaros a kérdés.
2017. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fuss neki újra, mert ez így zagyvaság.
2017. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eszre vettem,hogy negy napja kesett es csinaltam tesztet az elso hibas volt a masik ketto eros negativ. Azota eltelt 3 nap. Ma van a 7. Napja,hogy kesik. Es sokat eszek. Ami nem jellemzo ram. Bocsi telefonrol vagyok.
2017. márc. 5. 12:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az evés,nem jelent semmit. Csinálj tesztet.
2017. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nem a menstruációd, hanem a ciklusod negyedik napján teszteltél. A jó büdös fenébe!!! Mindenhonnan azt sulykolják a tizenévesekbe, hogy hajrá, húzzatok gumit és szexeljetek, közben meg az alapvető fogalmakkal, a női test és ciklus működésével sincsenek tisztában. Előbb meg kellene tanulni, mi mit jelent.
2017. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek, nem a ciklusod negyedik napján, hanem a várt ciklusod 4. napján. Így, hogy nem jött meg, az ztolsó menzesztől számold tovább a napokat.
2017. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mar elnezest... Mibol gondolod,hogy 10en eves vagyok? Tevedni emberi dolog. Nem kioktatast kertem csak velemenyt. Ha nem tetszik valami gorgess tovabb nem kell olvasni. Tovabbi szepet!
2017. márc. 5. 13:01
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Osztom az utolsó felháborodását... Ha továbbra is negatív a teszt, keresd fel a nőgyógyászod, hormonzavar is okozhat késést. A sok evés nem utal terhességre.
2017. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
5 szerintem te sokkal gázabb vagy, mint a tizenévesek. Nem is ciklusnapot írt, de ha azt írta volna, akkor sem lenne semmi, én 35 évesen tudtam meg, hogy az mit jelent, pedig diplomám is van és mindig védekeztem.
2017. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kétlem, hogy ilyen szövegértelmezési készséggel tudtál diplomát szerezni, fuss neki még egyszer! (Off: normális diplomás emberek nem szoktak a végzettségükkel felvágni, szóval bukta ;)
2017. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!