Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlót szedek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Docka kérdése:

Symicia fogamzásgátlót szedek, és már a második levelet is beszedtem, a 7napos szünet negyedik napján tartok, és még nem jött meg a menstruációm. Lehetséges, hogy kimarad?

Figyelt kérdés
Én két hónapja szedem a Symicia fogamzásgátló tablettát, és már a második levelet beszedtem, és a 7napos szünet negyedik napján vagyok és még nem jött meg a menzeszem. Mivel az első levélnél beteg voltam, ezért szednem kellett gyógyszert, ami semlegesítette a fogamzásgátlót. Ezért a második hónapban is védekeztünk a barátommal óvszerrel. Egyszer sem csináltuk óvszer nélkül, és ha igen akkor sem élvezett belém. Szóval tényleg, a terhesség az kizárt. Lehetséges, hogy kimarad? Vagy lehet, hogy azért nem jön meg mert rá stresszeltem?!

#fogamzásgátló #7napos szünetében
2013. máj. 12. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi,régebben én is elkezdtem parázni ilyenek miatt.A lényeg az hogy ha a 7 napos szünetben nem jön meg csak akkor érdemes izgulni.Nekem eleinte a szünet 4.-5. napján jött meg,viszont egy jó ideje a 7. napon,amikor is már következő nap a következő levelet kell elkezdenem:)Mivel minden hónapban vészriadót játszottam ez miatt hogy mi van "ha",már megtanultam hogy akkor nyitom ki a szám ha addig nem jött meg míg már új levelet kell elkezdenem,nem is idegesítem rajta magamat:D 23l
2013. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!